Znany prezenter Zbigniew Chajzer opiekuje się obcymi dziećmi, które spotkała tragedia. facebook.com/ChajzerFilip
Źródło: facebook.com/ChajzerFilip
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 2 Grudnia 2019

Zygmunt Chajzer dokonał niewyobrażalnego. Powinien być wzorem dla swojego syna

Zygmunt Chajzer to człowiek o naprawdę wielkim sercu i geście. Świadczyć o tym może chociażby to, że od ponad roku opiekuje się czworgiem dzieci, które straciły rodziców w wypadku. Z własnej, dobrej, nieprzymuszonej woli jest dla nich kimś w rodzaju przyszywanego dziadka. Jego syn - Filip Chajzer powinien brać z niego przykład.

Filip Chajzer, syn słynnego prezentera telewizyjnego - Zygmunta Chajzera, który zawodowo poszedł w ślady ojca, potrafi co jakiś czas zasłynąć zachowaniami, które wzbudzają wiele kontrowersji i oburzenia wśród opinii publicznej. Młody Chajzer naśmiewał się bowiem na wizji m.in. z ludzi chorych, osób ze środowiska LGBT, kobiet, a nawet zwierząt. Wszystko to, to według niego tylko niewinne żarty, jednak takie wybryki mogą świadczyć o wątpliwej kulturze i moralności, a internauci zarzucają mu nawet głupotę i brak empatii. W sieci i mediach społecznościowych dochodzi często do prawdziwej burzy. Natomiast przykładem może świecić Pan Zbigniew Chajzer, który nie zasłynął raczej nigdy podobnymi zachowaniami czy skandalami, a każdemu kojarzy się raczej ciepło i pozytywnie. Mało kto wie, że Chajzer Senior opiekuje się nawet dziećmi, które spotkała tragedia.

Zbierają podpisy pod petycją do TVN. Domagają się usunięcia kontrowersyjnego prowadzącegoZbierają podpisy pod petycją do TVN. Domagają się usunięcia kontrowersyjnego prowadzącegoCzytaj dalej

Zygmunt Chajzer przyszywanym dziadkiem dla dzieci, które straciły rodziców

65-letni prezenter wziął pod opiekę dzieci, które straciły swoich rodziców w wypadku samochodowym, do którego doszło na początku lipca 2018 roku.

"Mój szanowny tata od roku opiekuje się czwórką dzieci, które straciły rodziców w wypadku samochodowym w okolicy Otwocka. Zaangażował się totalnie, codziennie walczy o uśmiech tych dzieciaków" - napisał jakiś czas temu na Facebooku syn prezentera - Filip Chajzer.

Zygmunt Chajzer poświęca tym dzieciom wiele uwagi i czasu, co dokumentuje w swoich postach na Facebooku syn prezentera i jest dumny z szlachetnej postawy ojca. W Internecie powstała także specjalna zbiórka pieniędzy dla dzieci, która znajduje się pod linkiem: www.siepomaga.pl/nadobrystart

facebook.com/ChajzerFilip

facebook.com/ChajzerFilip

ZOBACZ TAKŻE:

1. Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)

2. Rodzice Roksany Węgiel zdradzili jej ambicje. Porównanie do ikony nie wszystkim się spodoba

3. To nie żart - Black Friday w polskim Kościele. Darmowe sakramenty

4. Strasburger się przyznał. Bez oporów oświadczył, że nie było go przy żonie, mieszane opinie

5. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy

6. Błyskawiczne w wykonaniu ciasto z twarogiem. Każdy kawałek rozpływa się w ustach