Zwierzęta niedźwiedź selfie. YouTube/Inside Paper/screenŹródło: YouTube/Inside Paper/screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 23 Lipca 2020

Co za brak odpowiedzialności. Spotkała niedźwiedzia na szlaku i zaczęła robić z nim selfie, nie żartujemy

Zwierzęta, które możemy napotkać na szlakach często stanowią zagrożenie dla naszego zdrowia i życia. Jedna z turystek przekonała się o tym na własnej skórze. Młoda kobieta postanowiła zrobić sobie selfie z niedźwiedziem. Teraz musi zmierzyć się z konsekwencjami swojej decyzji.

Już od najmłodszych lat jesteśmy uczeni zachowania zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku. Bez względu na to, czy spędzamy urlop w swoim kraju, czy też poza jego granicami musimy zachowywać ostrożność, aby nie zmierzyć się z sytuacjami, które mogą stanowić zagrożenie dla naszego życia lub zdrowia. Zarówno nad morzem, na mazurach, jak i w górach powinniśmy uważać na mieszkającą tam zwierzynę. 

Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarłoCiotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarłoCzytaj dalej

Zwierzęta: Kobieta zrobiła sobie selfie z niedźwiedziem. Niestety, poniosła konsekwencje swojej decyzji

Na platformie YouTube ujawniono nagranie jednej z turystek, która spacerowała po parku Chipinque w San Pedro Garcia w Meksyku. Spokojna przechadzka została zakłocona przez niedźwiedzia, który stanął na drodze kobiety. Ku zdziwieniu oglądających, dziewczyna wyjęła telefon i wspólnie z wielkim zwierzęciem zapozowała do selfie. Niepokojącym wydarzeniom przyglądały się mijające ją osoby. Trudno uwierzyć, że w sytuacji takiego zagrożenia, urolopowiczka zdecydowała się na interakcje z niedźwiedziem. 

Watykan wytoczył proces księdzu z Polski, ponieważ polska prokuratura umorzyła sprawę. Sytuacja, jakiej nie byłoWatykan wytoczył proces księdzu z Polski, ponieważ polska prokuratura umorzyła sprawę. Sytuacja, jakiej nie byłoCzytaj dalej

Na filmiku przedstawionym przez "Inside Paper" widzimy, jak niedźwiedź obwąchuje i obejmuje kobietę. Po wykonaniu selfie zwierzę zaczęło stawać się coraz bardziej agresywne. W pewnym momencie zaczął on drapać nieuważną turystkę swoimi przednimi łapami. Gdy autorka zdjęcia zdała sobie sprawę z niebezpieczeństwa, w którym się znajduje, zamarła, a następnie szybkim krokiem odeszła z miejsca zdarzenia. Cała sytuacja została uwieczniona i opublikowana w mediach społecznościowych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Rodzinie na środku autostrady zepsuł się samochód. To co zrobili później zakrawa na żarty (WIDEO)
3. Emerycie, znamy już kwotę czternastej emerytury. Uśmiech na Twojej twarzy gwarantowany

Zwierzęta w lasach, na szlakach turystycznych, czy też w swoich naturalnych środowiskach nie zawsze są oswojone z obecnością drugiego człowieka. Niektóre gatunki potrafią wyrządzić wiele krzywd. Zarówno dziki, jak i niedźwiedzie nie są odpowiedniki kompanami do zdjęć. Warto podkreślić, że w przypadku kontaktu ze zwierzyną nie należy reagować w sposób gwałtowny. Pamiętajmy, aby w takich sytuacjach powoli i spokojnie zejść z drogi ssaka, który może zagrażać naszemu bezpieczeństwu. 

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z kanału Inside Paper na YouTube z 19 lipca. 

Zwierzęta

Zwierzęta

Zwierzęta

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Komitet Trzaskowskiego oficjalnie domaga się powtórzenia wyborów
  2. Były minister został zatrzymany. Śledztwo w toku, niespodziewany przebieg akcji
  3. Pitbull ma szczeniaki z husky. Ich wygląd zwala z nóg, wybuchowa mieszanka zachwyca i poraża jednocześnie, niesamowite
  4. Miał koronawirusa i poszedł na zakupy. Sąd wymierzył 60-latkowi surową karę
  5. Cała rodzina spała w namiocie. Nagle rozpoczął się koszmar, na oczach dziecka było o krok od tragedii

Źródło: [YouTube/Insider Paper]