Zwierzęta spotkała prawdziwa tragedia. YouTube/RadekWaszkiewicz/screenŹródło: YouTube/RadekWaszkiewicz/screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 23 Czerwca 2020

Nastolatek o wielkim sercu stworzył azyl dla zwierząt. Zły człowiek odebrał życie jego podopiecznym w nieludzki sposób, nocą doszło do prawdziwej tragedii

Zwierzęta otrzymały niebywałą opiekę ze strony 16-latka. O własnych siłach stworzył im nowy dom i dbał o nie tak, jak tylko potrafił. Niestety, kilka dni temu doszło do skandalicznych wydarzeń. Trwa zbiórka pieniędzy na odbudowę azylu dla zabiedzonych maleństw.

Na stronie ratujmyzwierzaki.pl ogłoszono ważną zbiórkę pieniędzy. Autorzy przedsięwzięcia opowiedzieli o dramacie 16-letniego Nikodema. Od dłuższego czasu tworzył on azyl dla najróżniejszych zwierząt. Okazuje się, że nieznany sprawca zabił z zimną krwią wszystkie pociechy. 

GW: Biskup Edward Janiak pilnie przewieziony do szpitala. “Był nietrzeźwy”, aż trudno uwierzyćGW: Biskup Edward Janiak pilnie przewieziony do szpitala. “Był nietrzeźwy”, aż trudno uwierzyćCzytaj dalej

Zwierzęta zostały bestialsko zabite we własnym azylu

"Zwierzęta z poderżniętymi gardłami, świnka morska przebita na wylot śrubokrętem czy też młody szpak ze skręconym karkiem powieszony na gwoździu pod sufitem, głową w dół" - czytamy w opisie zbiórki. Do okropnej tragedii doszło w nocy 8 czerwca w małej miejscowości, Miastko. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kilka dni temu Michał popełnił samobójstwo. W katolickiej szkole prześladowano go za orientację, tak kończy się nienawiść do LGBT
2. Niepokojące wieści dla Polaków. Ameryka się odcina. Decyzja Donalda Trumpa zaskoczyła wszystkich

Zwierzęta zabite z zimną krwią były niezwykle ważne dla 16-letniego Nikodema. Okazuje się, że to właśnie on dał im schronienie i całe swoje serce. W sprawę zaangażowały się tez lokalne media. Nagłaśniają one akcje zbierania pieniędzy na rzecz odbudowy azylu dla następnych pociech. 

"Bardzo prosimy wszystkich o pomoc w zakupie profesjonalnej zagrody dla Nikodema. Chcemy mu postawić bezpieczny obiekt a co najważniejsze w pełni oświetlony i wyposażony w profesjonalny system kamer monitoringu. Musimy zrobić wszystko, aby już nigdy więcej nie zginęło ani jedno niewinne życie" - czytamy w opisie zbiórki.

Link do zrzutki znajdziecie TU.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z wywiadu z 16-letnim Nikodemem dla Superstacji, opublikowanym na YouTube przez Radka Waszkiewicza 22 czerwca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Maseczki koniecznie znów na twarzy, choć Polacy stawiają opór. Do kontroli ma włączyć się nawet policja
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu
  4. Poczta Polska i absurdalny wydatek na worki za 5 mln zł? Dziwne tłumaczenia w oświadczeniu
  5. Z kranu zamiast wody popłynęło szambo. Fatalna awaria pod samą Warszawą
  6. Burze się przesuwają. IMGW wydało ostrzeżenia dla 5 województw