Zoo w Poznaniu wystawiło na licytację WOŚP niezwykłą nagrodę. Niesamowity gest!. facebook.com/Zoo-Pozna%C5%84-Official-Site-1475315479348773Źródło: facebook.com/Zoo-Pozna%C5%84-Official-Site-1475315479348773
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 7 Stycznia 2020

Niezwykły gest zoo w Poznaniu z okazji WOŚP. "Będzie można wejść do dziewczyn"

Zoo w Poznaniu wystawiło na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy niezwykłą nagrodę. Jest to niesamowity gest z ich strony! Nagrodą dla zwycięzcy aukcji będzie fantastyczna wizyta w poznańskim zoo i bliskie spotkanie z jego zwierzętami. Nawet "będzie można wejść do dziewczyn".

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 28. Zoo w Poznaniu zdobyło się na niezwykły gest! Będzie można zlicytować fantastyczną wizytę w tym obiekcie i spotkanie z jego mieszkańcami.

Kiedy wojsko ujawniło, że nie będzie mógł zabrać swoich zwierząt, nie wahał się. Niezwykłe poświęcenieKiedy wojsko ujawniło, że nie będzie mógł zabrać swoich zwierząt, nie wahał się. Niezwykłe poświęcenieCzytaj dalej

Zoo w Poznaniu z niezwykłą licytacją dla WOŚP

Na zwycięzcę aukcji czeka niecodzienna nagroda - możliwość bliskiego spotkania ze zwierzętami z poznańskiego zoo, takimi jak przede wszystkim tapiry, słonie, a nawet uratowane na polsko-białoruskiej granicy tygrysy, które tam odnalazły swój azyl, a ich historią żyła cała Polska. Wszystkie te zwierzęta zagrają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas wizyty w zoo, zwycięzca licytacji będzie mógł także m.in. nakarmić zwierzęta oraz będzie miał możliwość wejścia do tapirów, pieszczotliwie nazywanych przez dyrektor zoo "dziewczyny", i ich pogłaskania i nakarmienia.

- Mam nadzieję, że każdy kto tapira dotknie, pojmie skąd ta moja szczególna miłość się bierze - mówi dla "Faktów TVN" Ewa Zgrabczyńska, dyrektor poznańskiego zoo.

Spotkanie z tapirami to jedna z atrakcji, jaką można wylicytować na internerowych aukcjach. Kolejnymi są jeszcze bliskie spotkanie ze słoniami oraz tygrysami i możliwość zostania ich opiekunem i pielęgniarzem na jeden dzień.

Wcześniejsze podobne licytacje poznańskiego zoo cieszyły się dużym powodzeniem. Czy tak będzie i tym razem?

ZOBACZ TAKŻE:

1. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów

2. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów

3. Cały powiat wyłącza się z WOŚP. "Mój światopogląd jest inny"

4. Zbigniew S. zatrzymany. W okrutny sposób groził Ziobrze i jego rodzinie

5. Żona Pawła Królikowskiego w końcu przerwała milczenie na temat stanu jego zdrowia. Nadal przebywa w szpitalu.

6. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News