Żona Jacka Kurskiego od lat związana jest z mediami.. (zdj. Il. ) Wikipedia/Piotr VaGla WaglowskiŹródło: (zdj. Il. ) Wikipedia/Piotr VaGla Waglowski
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 26 Lipca 2020

Co wiemy o żonie Jacka Kurskiego? Kilka zaskakujących faktów, które mogą zmienić perspektywę wielu

Żona Jacka Kurskiego, wobec niedawnego ślubu pary, wzbudza obecnie ogromne zainteresowanie mediów, które prześcigają się w doniesieniach dotyczących życia kobiety. Co ciekawe, druga żona byłego prezesa TVP od lat związana jest z branżą dziennikarską. Sprawdzamy, czym zajmowała się małżonka polityka Prawa i Sprawiedliwości.

Nie cichną echa drugiego kościelnego ślubu Jacka Kurskiego. Przypomnijmy, że pierwszą żoną byłego prezesa TVP była Monika Kurska. Związek zakończył się rozwodem w 2015 roku. Ów rozwód był jednak jedynie cywilny. Prawo kanoniczne nie przewiduje podobnej ewentualności. Jedyną szansą, by polityk Prawa i Sprawiedliwości ponownie mógł stanąć przed ołtarzem, okazało się zatem unieważnienie pierwszego, trwającego 20 lat małżeństwa, które zaowocowało poczęciem trójki dzieci.

Żałoba w Hollywood, nie żyje legendarna aktorka, laureatka dwóch Oscarów. W wieku 104 lat zmarła ostatnia, żyjąca gwiazda obsady kultowego Żałoba w Hollywood, nie żyje legendarna aktorka, laureatka dwóch Oscarów. W wieku 104 lat zmarła ostatnia, żyjąca gwiazda obsady kultowego "Przeminęło z wiatrem"Czytaj dalej

Żona Jacka Kurskiego związana z Polsatem

Kontrowersje dotyczące drugiego kościelnego związku małżeńskiego związanego z PiS polityka spowodowały ogromne zainteresowanie wybranką byłego europosła. Informacje dotyczące Joanny Kurskiej (poprzednio Klimek) przytacza portal Plejada.pl. Jak czytamy, żona Kurskiego ma polonistyczne wykształcenie, a dyplom odebrała na Uniwersytecie Gdańskim. Z czasem porzuciła jednak pracę polonistki i rozpoczęła karierę w mediach.

Poczta Polska jest zupełnie bezlitosna w ściąganiu abonamentu RTV. Mężczyzna znalazł w swojej skrzynce oburzający listPoczta Polska jest zupełnie bezlitosna w ściąganiu abonamentu RTV. Mężczyzna znalazł w swojej skrzynce oburzający listCzytaj dalej

Szczegóły związku Joanny i Jacka Kurskich obiegły media w 2016 roku. Co ciekawe, przyszła żona polityka pracowała wówczas na stanowisku dyrektor programowej Telewizji Polskiej. Jak zwraca uwagę wspomniany serwis, do jej zadań należało m.in. wdrażanie strategii wizerunku stacji. Dodajmy, że już w październiku tego samego roku dziennikarka zrezygnowała z pracy w TVP.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Zakaz handlu. Czy 26 lipca zrobimy zakupy?
 

Nim Joanna Kurska wylądowała w telewizji publicznej, przez kilkanaście lat związana była z Polsatem. Żona Jacka Kurskiego odpowiedzialna była m.in. za wydawanie programów publicystycznych w Polsat News. Plejada wskazuje, że swoim wkładem wspomogła takie produkcje jak "Gość Wydarzeń", "Państwo to my" czy Daję słowo". Dziennikarka występowała też przed kamerą. Tworząc program "Interwencja", była nie tylko wydawcą, ale i prowadzącą.

Oprócz Telewizji Polskiej i Polsatu Kurska współpracowała m.in. z radiem Eska czy Super FM. Powołując się na wywiad udzielony "Super Expressowi", plejada.pl zauważa, że z informacji przekazanych przez nową małżonkę byłego prezesa TVP wynika, iż nie rozważa ona pracy w zawodzie tak długo, jak jej partner pełnił będzie równie istotną rolę w mediach (obecnie doradca zarządu Telewizji Polskiej).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Żałobnicy nagle usłyszeli przeraźliwe krzyki z trumny, wszyscy zamarli
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Są ofiary. Samolot uderzył w apartamentowiec. Dramatyczne doniesienia z Europy

Źródło: plejada.pl