Żona Jacka Kurskiego. (zdj. Il. ) ; PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Lipca 2020

Żona Jacka Kurskiego tuż przed ślubem poszła do dziennikarzy. Zdradziła najdrobniejsze szczegóły

Żona Jacka Kurskiego chwilę przed rozpoczęciem ceremonii w krakowskich Łagiewnikach udzieliła dziennikarzom obszernego komentarza. Odniosła się do wydarzeń, jakie miały miejsce w jej związku z byłym prezesem Telewizji Polskiej.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach w sanktuarium przy krakowskich Łagiewnikach doszło do drugiego ślubu Jacka Kurskiego. Towarzyszyły temu jednak niemałe perturbacje. Były prezes Telewizji Polskiej w 2015 roku w trybie cywilnym rozwiódł się ze swoją poprzednią partnerką Moniką Kurską. Dzięki interwencji biskupów udało się unieważnić pierwsze małżeństwo prezentera. 

Nie tylko Kurski miał unieważnione małżeństwo. Okazuje się, że takich przypadków jest więcej, ale nikt nie miał świadomościNie tylko Kurski miał unieważnione małżeństwo. Okazuje się, że takich przypadków jest więcej, ale nikt nie miał świadomościCzytaj dalej

Żona Jacka Kurskiego opowiedziała o swojej miłości

Joanna Kurska udzieliła krótkiego wywiadu redaktorom "Super Expressu". Wszystko wskazuje na to, że miłość między świeżo upieczonymi małżonkami nieustannie kwitnie. Warto podkreślić, że żona Jacka Kurskiego również jest po rozwodzie. Jej zdaniem po latach oboje stali się o wiele bardziej dojrzali i poważni. 

Nieludzkie, nowy mąż nie chciał pasierbicy, więc matka spakowała 2-latkę i zostawiła w domu opieki społecznej. Łzy same cisną się do oczuNieludzkie, nowy mąż nie chciał pasierbicy, więc matka spakowała 2-latkę i zostawiła w domu opieki społecznej. Łzy same cisną się do oczuCzytaj dalej

 - Jesteśmy starsi, dojrzali i zupełnie inaczej przeżywa się tę przysięgę w tym wieku. Nigdy nie jest za późno na miłość. Obydwoje z Jackiem jesteśmy z Gdańska, poznaliśmy się w Warszawie, a ślub wzięliśmy w Krakowie. Na razie podróży poślubnej ze względu na koronawirusa nie planujemy - deklarowała Joanna Kurska.

W hucznym przedsięwzięciu udział wzięli nie tylko najbliżsi Kurskich. Na wydarzeniu stawili się też czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości oraz redaktorzy TVP. Danuta Holecka, Michał Adamczyk, Beata Szydło, a nawet Ryszard Terlecki pojawili się w krakowskich Łagiewnikach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Woda zmieniła kolor na czerwony. Niewyobrażalna tragedia tysięcy zwierząt
2. Wystarczy małe niedopatrzenie, chwila nieuwagi. A mandat 300 zł wpłynie błyskawicznie

Żona Jacka Kurskiego wyjaśniła, jaką rolę odgrywa miłość w jej życiu. - Miłość jest wszystkim, to miłość buduje nas każdego dnia. Jacek jest miłością mojego życia - wskazywała dla dziennikarzy z "Super Expressu". 

Przypomnijmy, że po zakończeniu uroczystej ceremonii Joanna i Jacek Kurscy wspólnie z Jarosławem Kaczyńskim złożyli kwiaty na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich. W trakcie oddawania hołdu nieżyjącej parze prezydenckiej, panna młoda była jeszcze w sukni ślubnej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek z udziałem autobusu w Warszawie. Jedna osoba ranna
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  4. Wybuch i pożar w Castoramie, klienci są ewakuowani. Ucierpiały zaparkowane pod sklepem samochody
  5. Kto może zastąpić Łukasza Szumowskiego? Potencjalni kandydaci
  6. 6-latek został zaatakowany, turyści walczyli o jego życie. Tragedia na wakacjach za granicą

Źródło: [Super Express]