zofia klepacka. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 10 Lipca 2020

Zofia Klepacka nie odpuszcza. "Modlę się do Boga, żeby przypadkiem Trzaskowski nie wygrał"

Zofia Klepacka zaatakowała Rafała Trzaskowskiego na finiszu kampanii prezydenckiej. Ulubiona sportsmenka polskiej prawicy nie przebiera w słowach i zapowiada, że modli się o to, by kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta w żadnym wypadku nie wygrał zbliżających się wyborów.

Klepacka znana jest ze swojego zaangażowania po stronie PiS i ogólnie pojętej prawicy. Biorąc pod uwagę, że jej sponsorem jest państwowa Polska Grupa Energetyczna, można uznać, że zaangażowanie jej się opłaciło.

Tysiące Polaków dostało właśnie identycznego SMS-a. Pilna treść, będzie niebezpiecznieTysiące Polaków dostało właśnie identycznego SMS-a. Pilna treść, będzie niebezpiecznieCzytaj dalej

Zofia Klepacka atakuje Trzaskowskiego

Klepacka udzieliła wywiadu dla portalu Niezalezna.pl, znanego z mocnego wsparcia dla Andrzeja Dudy. Zawartość wywiadu nie zaskakuje. - Modlę się do Boga, żeby przypadkiem Trzaskowski nie wygrał tych wyborów. (…) On „odwraca kota ogonem” mówiąc, że nie jest za adopcją dzieci przez homoseksualistów, a jeszcze niedawno mówił, że chciałby być pierwszym prezydentem miasta, który udzieliłby ślubu parze homoseksualnej. Jest gotów powiedzieć wszystko, żeby wygrać wybory, po prostu „wciska ludziom farmazon” – powiedziała w rozmowie z portalem mistrzyni świata w windsurfingu z 2007 roku. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagła awantura w studiu Polsatu. Prowadzący rozdzielali gości, zadziwiające sceny
2. Poszukują osób, które były w 2 miejscach nad polskim morzem. Bardzo poważna sprawa 

W rozmowie pojawia się temat warszawskiego skłotu przy ul. ks. Skorupki. - Mieszkańcy niejednokrotnie na nich narzekają. Nawet na wielu forach społecznościowych pojawiały się skargi, ale generalnie ludzie się ich [anarchistów ze skłotu - przyp. red.] boją, są zastraszeni - żali się Klepacka, tłumacząc, że zna sytuację, ponieważ tuż obok mieszkają jej rodzice. To zresztą pod tym właśnie skłotem Niezależna.pl przeprowadziła wywiad z Klepacką. - W tych skłotach nie mieszkają żadni bezdomni, czy ludzie, którzy nie mają dachu nad głową. Zwykłych mieszkańców wyrzucano na bruk, a tych ludzi się toleruje - dodaje sportsmenka.

Pracownik niezależna.pl szybko nakierował więc rozmowę na temat Rafała Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy, odnosząc się do dofinansowania, jakie otrzymały z kasy miejskiej lewicowe organizacje. - Widocznie oni są potrzebni miastu, żeby robić „ferment” np. w czasie Marszu Niepodległości. Te warsztaty, o których wspomniałeś, miały nauczyć ich działania w grupie, jak zwalczać faszystów - stwierdziła Klepacka. Jednocześnie zaznaczyła, że używanie słowa "faszysta" w kontekście uczestników pochodu, jest znacznym nadużyciem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wprowadzane są zmiany w tablicach rejestracyjnych. Jeden element, bez którego już nie pojedziesz
  2. "O matkooo". Wystarczyła minuta, wszystko zaczęło latać. Z warzywniaka nic nie zostało [wideo]
  3. Do studia Rydzyka w programie na żywo zadzwoniła kobieta. Niespodziewana odpowiedź Kaczyńskiego, miał do niej prośbę
  4. Zaskakujące informacje tuż przed drugą turą wyborów, chodzi o Wiadomości TVP. Jest ważny haczyk
  5. Znamy majątek Stanisława Piotrowicza. Jego oświadczenie może zaskakiwać
  6. Niesamowite nagranie. Największa w historii chmura pyłu z Sahary przemierza świat

Źródło: IMGW