Złotoryja: Skazano mężczyznę, który znęcał się nad psami. Policja ZłotoryjaŹródło: Policja Złotoryja
Wszystkie wideo autora Kamil Wrzesiński
Autor Kamil Wrzesiński - 20 Maja 2020

Złotoryja: Znęcał się nad szczeniakami, stanął przed sądem. Wyrok oburzy miłośników zwierząt

Złotoryja: Sąd wydał wyrok w sprawie mężczyzny, który znęcał się ze szczególnym okrucieństwem nad dwoma szczeniakami. Jeden z katowanych przez Tomasza O. psów nie przeżył. Decyzja sądu najprawdopodobniej wzbudzi wiele kontrowersji wśród miłośników zwierząt.

Z informacji przekazanych przez Onet wynika, że do zdarzenia doszło 5 lutego. Tomasz O. był oskarżony o znęcanie się nad dwoma małymi pieskami. - Mężczyzna kilkukrotnie kopał dwa małe pieski, a następnie rzucał nimi o chodnik. Przestał dopiero wtedy, kiedy zwrócono mu uwagę. Pośpiesznie oddalił się też z miejsca przestępstwa - poinformowała starsza sierżant Dominika Kwakszys, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi, cytowana przez onet.pl.

Łukasz Szumowski z niepokojącym ostrzeżeniem. Skrytykował polskie społeczeństwo, Łukasz Szumowski z niepokojącym ostrzeżeniem. Skrytykował polskie społeczeństwo, "wirus może wrócić"Czytaj dalej

Złotoryja: Tomasz O. skazany decyzją sądu

Warto dodać, że w wyniku obrażeń jeden ze szczeniaków nie przeżył. Za ten czyn mężczyźnie groziła kara do pięciu lat pozbawienia wolnośćc. 43-latek trafił na dwa i pół miesiąca do aresztu. Niedawno poznaliśmy decyzję sądu w tej sprawie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ze ściśniętym gardłem pożegnał słuchaczy i puścił Kazika. Poruszające do łez pożegnanie dziennikarza
2. Nie wyjedziesz już do pracy do Wielkiej Brytanii? Przegłosowano kontrowersyjne prawo, trzeba będzie spełniać szereg wytycznych

- Sąd Rejonowy w Złotoryi uznał mężczyznę za winnego zarzucanego mu czynu i skazał go na sześć miesięcy pozbawienia wolności. Następnie zaliczył mu na poczet kary okres zatrzymania i aresztowania od 6 lutego do 22 kwietnia - przekazał Jarosław Halikowski, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Legnicy.

Ponadto sąd ukarał Tomasza O. 5-tysięczną grzywną, którą ma przekazać na rzecz legnickiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Warto zauważyć, że wyrok nie jest prawomocny.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Czy w przyszłym tygodniu zdejmiemy maseczki? Szumowski zabrał głos
   2. Wzruszający pogrzeb znanego aktora. Nie było mszy, ani księdza
   3. Biskup jednak chronił księży, którzy krzywdzili dzieci? Janiak nie zamierza ustąpić, wielu będzie wściekłych
   4. Jedna z największych gwiazd dziennikarstwa odchodzi z mediów publicznych. Co się stało?
   5. Ziobro i Gowin spotkają się z Kaczyńskim? Będzie się działo, chodzi m.in. o media publiczne
   6. Nowe wytyczne w Polsce. Wielu przeżyje ogromne rozczarowanie

Źródło: onet.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News