Zenek Martyniuk. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10218718503464398&set=a.1969021995902&type=3&theaterŹródło: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10218718503464398&set=a.1969021995902&type=3&theater
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 26 Grudnia 2019

Powstanie film o Zenku Martyniuku. Złożymy się wszyscy

Zenek Martyniuk, niezaprzeczalny król muzyki disco-polo, w 2017 r wydał swoją biografię, zatytułowaną – nie mogło być inaczej – "Życie to są chwile". Teraz jego życiorys zainspirował Jacka Kurskiego do stworzenia filmu opowiadającego o Martyniuku. Zdjęcia już ruszyły.

"To historia chłopaka z podlaskiej wsi, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy. Dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął niebywały sukces, udowadniając wszystkim, że »Król disco polo jest tylko jeden!«", podaje Telewizja Polska. Czeka nas zatem produkcja w iście hollywódzkim stylu.

W rolę młodego Zenka wcieli się Jakub Zając, dorosłego gwiazdora zagra zaś Krzysztof Czeczot. Ponadto, żonę piosenkarza zagra Klara Bielawka, a syna – Olaf Marchwicki. W pozostałych rolach: Kamil Dziuba, Magdalena Berus, Agnieszka Suchora, Jan Frycz, Piotr Cyrwus i inni. Reżyserem filmu jest Jan Hryniak.

Astronomiczne zarobki w TVP. Dziennikarz ujawnia, nie znajdziecie takich na rynku mediówAstronomiczne zarobki w TVP. Dziennikarz ujawnia, nie znajdziecie takich na rynku mediówCzytaj dalej

Zenek Martyniuk wraz z Kurskim obserwowali pierwszy klaps

Zdjęcia do filmu ruszyły kilka dni temu. Na planie obecny był sam Zenek Martyniuk, który razem z Jackiem Kurskim miał okazję zobaczyć historycznego, pierwszego klapsa. Martyniuk zapewnił, że to, co zobaczył, bardzo mu się podoba.

– Jest to pierwszy od wielu lat film pokazujący prawdę o fenomenie, jakim jest zjawisko disco polo, ale przede wszystkim ikona tej muzyki, czyli Zenon Martyniuk w różnych sytuacjach – stwierdził w "Wiadomościach" Jacek Kurski.

Premiera filmu planowana jest na Walentynki 2020.

Zenek - Król jest tylko jeden

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu

3. Agata Duda w dobrych kontaktach ze znaną polską aktorką. Wiedzieliście, że się lubią?

4. Co z PiS po odejściu Kaczyńskiego? Bliski współpracownik ujawnia

5. Przykra wiadomość od operatora na święta, internauci biją na alarm. Wyciekły dane klientów?

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News