Zenek Martyniuk
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 11 Lutego 2020

Przeurocze. Zenek Martyniuk przyszedł z mamą na premierę filmu o samym sobie, mamy zdjęcia

Zenek Martyniuk mimo ogromnej sławy i gigantycznych sukcesów w dobie istnego renesansu disco polo, nie zdradza szczegółów swojego życia prywatnego. Czego by nie uważać o jego muzyce i promowaniu jej przez państwowe media, piosenkarzowi nie można odmówić skromności. Nie dziwi więc że tak duża uwagę mediów przykuwają chwile, w których pojawia się ze swoją mamą.

Tak też było ostatnio, podczas przedpremierowego pokazu filmu "Zenek". Sama w sobie produkcja wzbudza ogromne kontrowersje a zwłaszcza - źródła jej finansowania. Jacek Kurski nie pożałował pieniędzy na promocję biografii "króla disco polo". Na przedpremierowym pokazie filmu, wśród gwiazd pojawił się on sam z żoną. Nie oni skradli jednak największą uwagę reporterów.

O czym milczy Marta Kaczyńska? Ujawniamy prawdę na temat jej przeszłościO czym milczy Marta Kaczyńska? Ujawniamy prawdę na temat jej przeszłościCzytaj dalej

Zenek Martyniuk pokazał się z mamą

Pani Teresa skradła serca dziennikarzy już pod koniec ubiegłego roku, kiedy pojawiła się na benefisie swojego syna. Kobieta uchyliła wówczas rąbka tajemnicy dzieciństwa gwiazdora.

– Zenek kolegował się z dziewczynami, ale musiał pomagać w domu. Lubił biegać boso po deszczu i po błocie. Nie zawsze był grzeczny, ale nie miałam większych powodów do narzekań – wyznała pani Teresa.

W mamie Zenka szczególnie zachwyca jej podejście do pracy. Syn zdecydowania odziedziczył je po niej. Choć mogłaby spokojnie przejść na emeryturę, nadal od 40 lat pracuje w tym samym skupie mleka.

Pani Teresa nie miała problemu z pozowaniem na ściance podczas przedpremierowego pokazu filmu o Zenku. Widać jednak, że momentami syn pokazywał jej, w którą stronę powinna patrzeć aby jak najlepiej wypaść. Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć na nagraniu nad artykułem.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same

2. Rozwód rozrywa rodzinę królewską, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. W autobusie było mnóstwo dzieci, trwa akcja ratunkowa. Zatrważające wiadomości z zachodniej Polski