Źródło:TOMASZ RADZIK/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 4 Lutego 2020

"Śpiewa fatalnie, robi wszystko źle". Mocne spięcie między Martyniukiem a Zapendowską

Zenek Martyniuk został skrytykowany przez Elżbietę Zapendowską - naczelnego krytyka muzycznego tego kraju i specjalistkę od emisji głosu. Martyniuk jest jednak odporny na krytykę i nie przejął się zbytnio słowami Zapendowskiej. "Śpiewa fatalnie, robi wszystko źle" - oceniła. Na jego odpowiedź nie trzeba było długo czekać. "Kim jest ta pani? Ja robię swoje" - odpowiedział Zenek.

Elżbieta Zapendowska postanowiła podzielić się swoim zdaniem na temat Zenka Martyniuka i jego zdolności wokalnych i artystycznych. Co na to gwiazdor disco polo, uwielbiany przez wielu Polaków?

Nie mógł z nią porozmawiać na osobności? Prezydent zdradził powód, dla którego Agata Duda milczyNie mógł z nią porozmawiać na osobności? Prezydent zdradził powód, dla którego Agata Duda milczyCzytaj dalej

Zenek Martyniuk skrytykowany przez Elżbietę Zapendowską. "Kim jest ta pani?"

- Śpiewa fatalnie (...). Robi źle wszystko. Poza tym on już się nie naprawi - oceniła Zenka Martyniuka w jednym ostatnich wywiadów dla "Plejady" Elżbieta Zapendowska.

Dziennikarze "Faktu" postanowili skontaktować się z autorem hitu "Przez twe oczy zielone" i "Życie to są chwile", by skomentował te słowa krytyki. Zenon odpowiedział krótko, ale dosadnie. - Szczerze mówiąc, to nie wiem, kim jest pani Elżbieta. Ja się brzydko o innych nie wypowiadam i dziwię się, że inni to robią - powiedział "Faktowi" Martyniuk.

A co Zenek Martyniuk sam sądzi o swoim talencie i zdolnościach artystycznych? - Nie zastanawiałem się nad tym. Ja robię swoje - przyznał Martyniuk.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów

2. 13 dzieci nie żyje, 40 jest rannych. W zagranicznej szkole doszło do tragedii

3. Badania wywracają do góry nogami wszystko, co myśleliśmy o kotach. Nawet nie wiecie, jak bardzo was kochają

4. Awantura w programie na żywo. Poseł nie wytrzymał, wyszedł ze studia

5. Co się stało Sikorskiemu? Do sieci wyciekły zdjęcia

6. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News