Zenek Martyniuk syn. Instagram/daniel.martyniuk.89Źródło: Instagram/daniel.martyniuk.89
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 28 Września 2020

Syn Zenka Martyniuka nie czuje się winny. Wulgarnie obrażał byłą żonę, teraz posunął się jeszcze dalej

Syn Zenka Martyniuka, Daniel, wciąż atakuje swoją byłą żonę w mediach. Teraz mówi, że Ewelinie "zależało tylko na kasie i blasku fleszy" i że dziewczyna "robiła i robi to, co każe jej matka". Ponadto winą za rozpad związku obarcza swoją teściową. We wszystkich działaniach wtóruje mu jego matka, Danuta. Teraz poprosił też o pomoc swoją byłą dziewczynę, prawniczkę Faustynę.

- Faustyna jest prawniczką, więc zaciągnąłem u niej porady prawnej - mówi syn króla disco polo.

Jarosław Jakimowicz znów odpłynął w TVP Info i pokazał, na co go stać. Co z kulturą osobistą? Jarosław Jakimowicz znów odpłynął w TVP Info i pokazał, na co go stać. Co z kulturą osobistą? "Rozjadę ją w sądzie jak żabę"Czytaj dalej

Daniel Martyniuk: zależało jej na kasie i życiu w blasku fleszy. Zenek Martyniuk będzie dumny?

Wiele zmieniło się od 2018 roku, kiedy to Daniel Martyniuk brał ślub z Eweliną. Młodzi już się bowiem rozwiedli, wszystko przebiegło w blasku fleszy. Więcej burz wychodzi jednak ze strony rodziny Martyniuków - Daniel w towarzystwie swojej mamy, Danuty, wyciąga na wierzch kolejne brudy i pierze je publicznie. Danuta Martyniuk pokazywała już SMS-y, które otrzymywała od swojej synowej, nazwała ją również "zas*aną g*wniarą".

Sprawa rozwodowa skończyła się po pierwszej rozprawie. Alimenty przyznano Ewelinie i jej córce, Laurze. Martyniukowie nie dają jednak za wygraną - Daniel chce odzyskać pieniądze i córkę, torpeduje więc niepochlebnymi wypowiedziami rodzinę byłej żony. Bliscy króla disco-polo przekonują, że Ewelina poślubiła Daniela dla pieniędzy, co uknuli jej rodzice, mimo że sami w rzeczywistości dysponują małą fortuną.

- Moje małżeństwo nie mogło przetrwać, bo Ewelina może i mnie kocha, ale najbardziej zależało jej na kasie i życiu w blasku fleszy. Jej rodzina też jest specyficzna. To właśnie przez nią są wszystkie kłopoty. Ewelina robiła i robi to, co jej każe matka. A moja teściowa - już była teściowa - nigdy nie była mi przychylna. To małżeństwo musiało skończyć się rozwodem - mówił Daniel Martyniuk w rozmowie z Twoim Imperium. Po obrażaniu byłej partnerki przeszedł więc jeszcze dalej - do oskarżeń kierowanych w stronę jej bliskich.

Wiecie, czyją córką jest znana z TVN Dorota Szelągowska? Ma szalenie popularną matkę, wielu fanom umknęłoWiecie, czyją córką jest znana z TVN Dorota Szelągowska? Ma szalenie popularną matkę, wielu fanom umknęłoCzytaj dalej

Była dziewczyna Daniela pomogła Martyniukom?

Kilka tygodni temu media obiegły zdjęcia z dnia urodzin Daniela. Widać na nich, jak odwiedza swoją byłą dziewczynę, prawniczkę Faustynę i na balkonie, przy papierosie, prowadzi z nią dyskusję. Teraz tłumaczy się ze swojego zachowania.

- Faustyna jest prawniczką, więc zaciągnąłem u niej porady prawnej. Byłem u niej w mieszkaniu, wyszedłem na balkon na papierosa, ktoś zrobił mi zdjęcie i afera gotowa. A swoją drogą, co w tym dziwnego, że spotykam się z byłymi dziewczynami? Moja żona też spotkała się ze swoim byłym facetem w trakcie naszego małżeństwa - powiedział.

Ewelina skarżyła się jednak na to, że mama Daniela ułatwiała mu również inne spotkania z byłą dziewczyną. Sprawa zdaje się nie widzieć końca.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Mało kto wie, jak uwielbiane przez Polaków orzechy włoskie wpływają na organizm. Zbieraliście już?
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

źródło: [pudelek.pl]

Kardynał Nycz nie wytrzymał, padły ostre słowa. Kardynał Nycz nie wytrzymał, padły ostre słowa. "Wstyd dla chrześcijańskiego świata"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 500 plus z problemami. Nie zauważysz zmian, możesz nie dostać świadczenia
  2. Nikt nie wiedział, co się dzieje z Hanną Gronkiewicz-Waltz. Media właśnie ujawniły, do końca życia będzie cierpieć
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News