Zenek Martyniuk w towarzystwie żony Danuty.. Piotr Molecki/East News
Źródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 21 Listopada 2020

Żona Zenka Martyniuka pokazała światu nowe futro. Fani piszą o cierpieniu zwierząt, nie zostawili na niej suchej nitki

Żona Zenka Martyniuka postanowiła zapozować w futrze otrzymanym od znanego z "Królowych życia" Gabriela Seweryna. By ekskluzywne okrycie mogło powstać, życie musiały poświęcić "staranie dobrane lisy". "Zabito zwierzęta, żeby się pani mogła modnie nosić".

Ulubieniec prezesa TVP Zenek Martyniuk zdaje się cieszyć niesłabnącą popularnością wśród fanów, czego najlepszym dowodem jest tegoroczna premiera filmu poświęconego losom lidera zespołu Akcent. Za produkcją stała, rzecz jasna, Telewizja Polska.

Uwaga rodzice, rząd podjął ważną decyzję ws. szkół. Uczniów czeka dłuższa przerwa od naukiUwaga rodzice, rząd podjął ważną decyzję ws. szkół. Uczniów czeka dłuższa przerwa od naukiCzytaj dalej

Sporą skazą na wizerunku gwiazdora disco polo pozostają jednak liczne kontrowersje dotyczące zachowań jego syna (o sprawie pisaliśmy m.in. TUTAJ). Teraz, jak się zdaje, do grona kontrowersyjnych osób z najbliższego otoczenia wokalisty dołączyła jego małżonka.

"Tej **** nie chcę pieniędzy dawać!"

Przed kilkoma tygodniami Danuta Martyniuk dała się poznać jako niestrudzona obrończyni Daniela Martyniuka. Znany z nieprzebierania w słowach czy pokazywania środkowego palca celebrytom syn wziął we wrześniu rozwód ze swą dotychczasową małżonką. Młody Martyniuk, którego jeszcze w lipcu sąd skazał za posiadanie narkotyków, zasądzając przy tym 100 godzin prac społecznych, po raz kolejny wypowiedział kilka nie do końca parlamentarnych słów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czy Agata Duda bez słów całkowicie sprzeciwiła się mężowi? Symboliczne zdjęcia obiegają sieć
2. WHO wskazało, co należy zrobić, aby lockdown nie był koniecznością. Mocna teza organizacji
3. Czy Tadeusz Rydzyk chce doprowadzić do upadku większości PiS? Pojawiła się zaskakująca opinia

Po rozprawie rozwodowej, w trakcie której sąd zasądził alimenty zarówno dla będącego owocem związku dziecka, jak i Eweliny Golczyńskiej, byłej już żony Martyniuka, celebryta wykrzykiwał: – Odwołam się od tej decyzji. Córkę chcę utrzymywać, ale tej **** nie chcę pieniędzy dawać!

Golec uOrkiestra otrzymywali astronomiczne kwoty za koncerty. Przypominamy, ile dokładnieGolec uOrkiestra otrzymywali astronomiczne kwoty za koncerty. Przypominamy, ile dokładnieCzytaj dalej

Dziewczyna z bogatej rodziny chciała bogato wyjść za mąż. Tylko kasę chciała wyciągnąć ode mnie, a właściwie od mojego ojca – przekonywał zirytowany. Wkrótce atmosferę zaczęła podgrzewać żona Zenona Martyniuka, raz po raz atakując byłą partnerkę syna na łamach tabloidów.

Żona Zenka Martyniuka w ogniu krytyki

Choć jakiś czas później, jak wskazuje internetowy serwis Radia Zet, Martyniukowa zmieniła nieco taktykę i usiłowała pojednać się z byłą synową, użytkownicy internetu nie musieli długo czekać na kolejne zamieszanie, którego główną bohaterką została pani Danuta.

Jak podaje wspomniany portal, żona Zenka Martyniuka wybrała się niedawno do atelier znanego z programu "Królowe życia" Gabriela Seweryna. Projektant miał przygotować mocno luksusowe futro dla małżonka króla disco polo. Przekazano, że okrycie wykonano z wysokiej jakości lisów.

Danuta Martyniuk nie zamierzała bynajmniej kryć się z prezentem i dumnie zapozowała do zdjęcia. Wkrótce swoje oburzenie wyrazili internauci, odwołując się, rzecz jasna, do cierpienia zwierząt.

"Dwa tygodnie ciężkiej pracy. Starannie wyselekcjonowane lisy, ponad 5 tyś ćwieków. Wszystkie ręcznie nabijanych. Najpiękniejsze podziękowano za pracę to błysk w oku osoby, której dedykowane jest to dzieło. Danusiu, cieszę się razem Tobą. PS: spodziewam się burzy", czytaliśmy w mediach społecznościowych Seweryna.

Reakcja internautów nie była trudno do przewidzenia. Jak widzimy powyżej, spodziewał się jej również sam projektant. Nadające się do zacytowania w mediach komentarze przytacza radiozet.pl.

"I czym się chwalisz, pani Danuto? Zabito zwierzęta, żeby się pani mogła modnie nosić. Co za bezczelność i bark mózgu!"; Futro z lisa... Żadnego obeznania na temat warunku przetrzymywania i torturowania zwierząt. W tych czasach są możliwości robienia futra z innych materiałów niż prawdziwa skóra, panie Gabrielu!"; "Mówią, że szata zdobi człowieka... Z całym szacunkiem, ale tej »Pani« to nic nie pomoże"; "Szkoda lisów. A Dance nawet takie futro nie doda klasy. Bo gdzieś tam słoma wystaje" (pisownia oryginalna).

źródło: Instagram / radiozet.pl

Lider Bayer Full niezadowolony z wysokości swojej głodowej emerytury. Rzecznik ZUS: Lider Bayer Full niezadowolony z wysokości swojej głodowej emerytury. Rzecznik ZUS: "Składek po prostu nie płacił"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Profesor Lew-Starowicz w żałobie. Przeżywa ogromną stratę
  3. Siostra Anastazja podała najlepszy przepis na sałatkę jarzynową. Tradycyjna, bez udziwnień, smak każdych świąt
  4. Kasia i Aleksandra wzięły ślub w Polsce, teraz wychowują małego chłopca. "Okazał się naprawdę cudownym maleństwem"
  5. Psy zaatakowały 11-latka, zadały mu bardzo dotkliwe rany. Dziecko trafiło do szpitala
  6. Sławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczeć
  7. Boże Narodzenie 2020: Co dalej z krajowymi restrykcjami? Setkom osób może się nie spodobać. Ważna wiadomość dla osób wyjeżdżających na święta
  8. Oferty, na które Polacy czekają cały rok. Gigantyczne przeceny w Lidlu, sprzęt elektroniczny kupimy za "grosze"