Zdjęcie Marcina Kulaska. (Zdj. Il. ) ; Pixabay
Źródło: (Zdj. Il. ) ; Pixabay
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 25 Lipca 2020

Poseł trafił do szpitala, musiał przejść ważną operację. Do sieci trafiło wymowne zdjęcie

Zdjęcie Marcina Kulaska ze szpitala obiegło media społecznościowe. Wyborcy trzech lewicowych ugrupowań zaczęli dopytywać o stan zdrowia posła. Okazuje się, że przeszedł ważną operację żołądka. Częściowa resekcja organu może pomóc politykowi powrócić do zdrowia.

Marcin Kulasek jest sekretarzem Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Pełni też funkcję posła Lewicy, co wiąże się z wyjątkowo ciężką i stresującą pracą. Starcia z przeciwnikami politycznymi, występy medialne, blask fleszy i wystąpienia z mównicy sejmowej dla części parlamentarzystów mogą stanowić nie lada wyzwanie. Okazało się, że działacz SLD nie wytrzymał presji i trafił do szpitala. Niezbędna była operacja resekcji żołądka.

Antoni Macierewicz już wie, co tak naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku. Właśnie ogłosił nową, zaskakującą teorięAntoni Macierewicz już wie, co tak naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku. Właśnie ogłosił nową, zaskakującą teorięCzytaj dalej

Zdjęcie Marcina Kulaska ze szpitala zostało opublikowane na jego Facebooku

W ostatnich dniach na oficjalnych fanpage'u Marcina Kulaska ukazał się post, w którym przekazał ważne informacje na temat swojego stanu zdrowia. Wskazał, że przyczyną, dla której znalazł się na stole operacyjnym, była otyłość. Wykorzystał tęsytuację, aby przedstawić sympatykom Lewicy swoją drogę do znacznej nadwagi. Jego zdaniem stres, przepracowanie i zmęczenie może prowadzić do najróżniejszych reakcji, a jedną z nich jest zajadanie emocji.

Cios poniżej pasa. Krystyna Pawłowicz okrutnie zakpiła z urody swojej politycznej przeciwniczki, przypominamyCios poniżej pasa. Krystyna Pawłowicz okrutnie zakpiła z urody swojej politycznej przeciwniczki, przypominamyCzytaj dalej

Marcin Kulasek przytoczył też badania, według których to właśnie polskie dzieci tyją najszybciej w całej Europie. Warto podkreślić, że nie musi to wynikać z wytykanego często "obżarstwa". Problemy rodzinne oraz prywatne, skomplikowana sytuacja emocjonalna, czy też najróżniejsze choroby mogą powodować u nas nadwagę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
2. Amstaff był bity i wykorzystywany w nieludzki sposób, potrzebuje pomocy. Właśnie ujawniono jeden z najstraszniejszych przypadków znęcania się nad zwierzęciem w ostatnim czasie
3. Sąd Najwyższy za samotnymi rodzicami. Mogą skorzystać ze specjalnej ulgi

Zdjęcia opublikowane przez Marcina Kulaska są bardzo wymowne. Widzimy na nich, co dzieje się z człowiekiem, jeśli nie pozwoli sobie na chwilę odpoczynku. Zaniedbywanie higieny pracy oraz czystości umysłu może okazać się opłakane w skutkach. Na swoim profilu na Facebooku poseł Lewicy przedstawił swoją historię.

"Otyłość niesie za sobą grube konsekwencje. Co czwarty Polak jest otyły, co drugi dorosły w Polsce ma kilka kilogramów za dużo, a w ciągu ostatnich lat odsetek dorosłych cierpiących na otyłość w Polsce systematycznie rośnie. Nie lepiej jest wśród dzieci - według WHO to właśnie polskie dzieciaki tyją najszybciej w Europie. Stres, nieregularne godziny pracy, częste wyjazdy, o jeden kawałek ciasta za dużo. Tak wyglądała moja droga do otyłości. Zdecydowałem poddać się częściowej resekcji żołądka, aby zapobiec dalszemu rozwojowi choroby, która uniemożliwia normalne funkcjonowanie, w tym wykonywanie mandatu posła. Chciałbym, abyśmy wspólnymi siłami mogli zmniejszać skalę otyłości w Polsce. Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodziny znajduje się w podobnej sytuacji, proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Po operacji na pewno zdam relację" - czytamy we wpisie Marcina Kulaska.

Zdjęcie

Zdjęcie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Maciej: „Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi rzeczy, jakich sobie nie wyobrażacie”
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Dramatyczne doniesienia znad polskiego morza. Koronawirus w markecie. Sklep odwiedziło mnóstwo turystów

Źródło: [Facebook/Marcin Kulasek]