Zdjęcie gdyńskiego radnego podbiło internet. Twitter/Paweł MusiałŹródło: Twitter/Paweł Musiał
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Maja 2020

Wzruszające zdjęcie starszej Pani obiegło internet. Jej piękny gest dogłębnie poruszył internautów

Zdjęcie pokazało wspaniałą postawę seniorki. Nikt nie spodziewał się, że ktokolwiek zrobiłby coś podobnego. Postanowiła na własną rękę zawalczyć o dobrostan jej lokalnego środowiska. W sprawie głos zabrał Gdyński Zarząd Dróg i Zieleni. Zdecydowali się wesprzeć kobietę.

O całej sprawie poinformował gdyński radny, Paweł Musiał. To właśnie on zastał seniorkę w niecodziennej sytuacji. W rozmowie z Gazetą Wyborczą tłumaczy, że jego uwagę przykuły kolorowe włosy jego sąsiadki. Następnie zauważył coś niezwykle poruszającego. Na klepisku między miejscami parkingowymi emerytka zasadziła drzewko. Okazało się, że w następnych dniach przychodziła, żeby je odpowiednio pielęgnować. Otoczyła je też kamieniami.

Kobieta opluta przez pasażera na dworcu nie żyje. Mężczyzna wykrzykiwał niepokojące rzeczy, tragiczne doniesienia z UKKobieta opluta przez pasażera na dworcu nie żyje. Mężczyzna wykrzykiwał niepokojące rzeczy, tragiczne doniesienia z UKCzytaj dalej

Zdjęcie seniorki poruszyło lokalną społecznośća

Gdyński radny, będący autorem fotografii postanowił opowiedzieć historię tajemniczej kobiety. Na swoim Twitterze pokazał, jak seniorka opiekuje się zasadzonym drzewkiem. Gazeta Wyborcza podaje, że wsparcie otrzymała również od Zarządu Dróg i Zieleni. Na wniosek Pawła Musiała postanowili zająć sadzonkę należytą ochroną. Całe szczęście wniosek radnego został rozpatrzony pozytywnie. Z informacji Gazety Wyborczej wiemy, że już podjęto się lepszego zabezpieczenia drzewka.

Zdjęcie gdyńskiego radnego podbiło Internet

DZISIAJ GRZEJE: 1.Nowy wirus, podobny do SARS-CoV-2 został właśnie odkryty. Przejmujące doniesienia naukowców
2. Ile zarabia pierwsza dama Agata Duda? Odpowiedź nie pozostawi nikogo obojętnym

Nagłośniona przez Musiała akcja wywołała istną lawinę reakcji. Internauci są zachwyceni postawą mieszkanki Gdyni. Gazeta Wyborcza donosi, że swoją pracę rozpoczął miejski ogrodnik. Ma on za zadanie ustalić warunki, w jakich znajduje się sadzonka. Wciąż nie wiadomo, czy nie zostanie ona przesadzona w lepiej dostosowane miejsce. Jak informują GW przedstawiciele samorządu, chcą dokonać tego w konsultacji z seniorką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Powrót COVID-19 jest nieunikniony. Ekspert: „Druga fala będzie gorsza od pierwszej”
  2. RMF FM: Trzaskowski zgodził się ubiegać o fotel prezydenta Polski
  3. Edyta Górniak niebezpiecznie straszyła internautów. Dostała odpowiedź, której nie mogła się spodziewać
  4. Wierny człowiek Tadeusza Rydzyka wystosował niebezpieczny apel. Miejmy nadzieję, że zostanie potraktowany z przymrużeniem oka
  5. “Ja jestem od traktora do internetu”. Lech Wałęsa w bardzo trudnej sytuacji, szuka nowej pracy
  6. Zmiany w przemieszczaniu po Polsce już 22 maja. Podano szczegóły

Źródło: [Gazeta Wyborcza - Trójmiasto]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News