Zbigniew S.. https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/Źródło: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 7 Stycznia 2020

Zbigniew S. zatrzymany. W okrutny sposób groził Ziobrze i jego rodzinie

Zbigniew S. publicznie groził Zbigniewowi Ziobrze oraz jego rodzinie. Biznesmen został właśnie zatrzymany przez kielecką policję, informuje Polska Agencja Prasowa.

15 października Zbigniew S. pojawił się w budynku Ministerstwa Sprawiedliwości. Miał wówczas grozić pozbawieniem życia matce i dziecku Zbigniewa Ziobry oraz samemu ministrowi sprawiedliwości. Groźby te zostały powtórzone przez biznesmena w nagranym materiale, udostępnionym na jego mediach społecznościowych.

"Miały one na celu wymuszenie na prokuratorze generalnym podjęcia działań zmierzających do polecenia prokuratorom i funkcjonariuszom organów ścigania zaniechania czynności służbowych związanych z prowadzeniem postępowań przeciwko członkom rodziny Zbigniewa S.", twierdzi w swoim komunikacie Krajowa Prokuratura, cytowana przez PAP.

Kiedy wojsko ujawniło, że nie będzie mógł zabrać swoich zwierząt, nie wahał się. Niezwykłe poświęcenieKiedy wojsko ujawniło, że nie będzie mógł zabrać swoich zwierząt, nie wahał się. Niezwykłe poświęcenieCzytaj dalej

Zbigniew S. usłyszy zarzuty popełnienie ponad 100 przestępstw

To nie koniec listy zarzutów, jakie usłyszy mężczyzna. Jak podaje PAP, kolejne będą dotyczyć przestępstw, jakich Zbigniew S. dopuścił się wraz z Piotrem K., alias Broda. "Polegały one m.in. na rozpowszechnianiu fałszywych zdjęć i informacji mających zdyskredytować i pozbawić zaufania publicznego najważniejsze w prokuraturze osoby, odpowiadające za walkę z przestępczością zorganizowaną – prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobrę oraz zastępcę prokuratora generalnego do spraw przestępczości zorganizowanej i korupcji Beatę Marczak", czytamy.

Zbigniewowi S. przedstawione zostaną zarzuty popełnienią łącznie 188 (sic!) przestępstw. Śledztwo w jego sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Kielcach. Ziobro nie jest jedyną osobą, wobec której biznesmen stosował groźby lub obelgi. Są wśród nich również prezydent Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński czy Jacek Sasin.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów

2. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów

3. Nagranie, które wyciska łzy z oczu. Haidar wita się po 19 latach z "maluchem, który dostał ocenę zero w skali Apgar"

4. Kontrowersyjny duchowny ma własny samolot. Organizuje zbiórkę na kolejny

5. Skandal, gwiazdy disco polo pobiły się po Sylwestrze TVP. Wokalistka wydała emocjonalne oświadczenie

6. Media Tadeusza Rydzyka ostro krytykują TVP. Poszło o jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej, porażający powód ataku

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News