Andrzej Duda. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 16 Lipca 2020

Żartownisie wyjawiają swój sekret: „Dodzwonienie się do prezydenta nie było trudne”

„Fakt” dotarł do rosyjskich youtuberów, którzy podszywając się pod Sekretarza Generalnego ONZ António Guterresa skontaktowali się z Andrzejem Dudą. „Dodzwonienie się do prezydenta nie było trudne” - mówią żartownisie w dzienniku.

"Fakt" skontaktował się z Aleksiejem Stoljarowem i Wladimirem Kuzniecowem, którzy wczoraj na swoim kanale YouTube opublikowali nagranie, na którym rozmawiają z prezydentem Andrzejem Dudą podszywając się pod sekretarza generalnego ONZ.

Jaką emeryturę naprawdę dostają zakonnice? Znamy szczegóły, nie da się ich porównać ze świadczeniami księżyJaką emeryturę naprawdę dostają zakonnice? Znamy szczegóły, nie da się ich porównać ze świadczeniami księżyCzytaj dalej

Prezydent ofiarą żartu

Prowokatorzy w rozmowie z „Faktem” twierdzą, że dodzwonienie się do prezydenta Polski nie było takie trudne. „Zazwyczaj kiedy dzwonisz na linie prezydenta, aby pogratulować zwycięstwa w wyborach, ludzie prezydenta nie mogą sprawdzić wszystkich dzwoniących. Połączeń jest wtedy bardzo dużo. Myślę, że to dlatego było nam łatwiej, niż gdybyśmy zrobili to w inny dzień” – tłumaczą pranksterzy w gazecie. Rosjanie zapytani o poruszenie tematu odzyskania Lwowa odpowiedzieli: „W rosyjskich i ukraińskich mediach pojawia się po prostu wiele spekulacji na temat tych części Ukrainy, które kiedyś należały do Polski. Pojawia się wiele plotek, że polski rząd chce je odzyskać. Więc to są konkretne pytania, szczególnie dla ukraińskich odbiorców” – tłumaczy „Faktowi” Stolvarov.

Ogromne pieniądze trafiły do klientów PKO BP. Jeszcze nie koniec, można zdążyć do końca miesiącaOgromne pieniądze trafiły do klientów PKO BP. Jeszcze nie koniec, można zdążyć do końca miesiącaCzytaj dalej

Dlaczego zadzwonili do polskiego prezydenta?

Komicy zapytani o powód, dlaczego wybrali akurat Andrzeja Dudę, jaką ofiarę swoich żartów odpowiedzieli: „Widzieliśmy w wiadomościach informacje o zwycięstwie waszego prezydenta. Zauważyliśmy, że między nim a jego kandydatem była bardzo mała różnica. To nas zainspirowało i postanowiliśmy usłyszeć jego reakcję i dowiedzieć się jak teraz się czuje” – tłumaczą żartownisie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tragedia w Warszawie. Miała przed sobą całe życie. Pijana wsiadła na hulajnogę 2. 6-letni bohater uratował siostrę przed atakiem wściekłej bestii. Odniósł jednak poważne obrażenia

„Nie reprezentujemy Kremla. Reprezentujemy jedynie siebie. Jeśli chcemy kogoś ośmieszyć, to uwierz mi, zrobilibyśmy to w inny sposób. Taka rozmowa, wydaje mi się była naprawdę miła. Po prostu śmieszna i przyjemna. Nie chcieliśmy zranić nikogo z Polski albo z polskiego rządu. To po prostu śmieszne połączenie, gratulacje” – dodaje rosyjski żartowniś.
 
Źródło: [Fakt]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia w Warszawie. Miała przed sobą całe życie. Pijana wsiadła na hulajnogę
  2. 6-letni bohater uratował siostrę przed atakiem wściekłej bestii. Odniósł jednak poważne obrażenia
  3. RMF Nieoficjalnie: Jest termin rekonstrukcji rządu. Padły nazwiska do dymisji
  4. Jaką emeryturę naprawdę dostają zakonnice? Znamy szczegóły, nie da się ich porównać ze świadczeniami księży