Zaginiony Polak nie żyje. EAST NEWSŹródło: EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 10 Lutego 2020

Zaginiony Polak nie żyje. Zginął straszną śmiercią, trwa śledztwo

Zaginiony Polak został znaleziony martwy w Zapopan w aglomeracji Guadalajary w Meksyku. Okoliczności jego śmierci są makabryczne. W okolicy pracy mężczyzny znaleziono jego odciętą głowę.

38-letni Mariusz L. był poszukiwany od tygodnia. Jego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona rodzina po tym, jak nie wrócił z pracy. W niedzielę rano miejscowego czasu odnaleziono jego głowę i list z pogróżkami.

Wcześnie wpadła w nałóg, nie słuchała się rodziców. Stryj nie chciał, aby Marta Kaczyńska zdradzała tajemnice swojej młodościWcześnie wpadła w nałóg, nie słuchała się rodziców. Stryj nie chciał, aby Marta Kaczyńska zdradzała tajemnice swojej młodościCzytaj dalej

Zaginiony Polak mógł paść ofiarą grupy przestępczej

Prokuratura potwierdziła, że szczątki należą do zaginionego. Lokalne media podejrzewają, że mężczyzna mógł paść ofiarą miejscowych grup przestępczych. W sprawie trwa śledztwo, które obejmie między innymi sprawdzenie nagrań z okolicznych monitoringów.

- Jesteśmy wstrząśnięci śmiercią Mariusza. Był bardzo kochany przez wszystkich w firmie - napisał na facebook`u sklep, w którym zatrudniony był Polak.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same

2. Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowia

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Druzgocące doniesienia o Dodzie z ostatniej chwili. Najpierw choroba, teraz kolejny cios

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News