Zaginęły dwie, małe dziewcznki z Poznania. (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 8 Lipca 2020

Zaginęły i zniknęły z placu zabaw. O 1:00 w nocy odnaleziono je w dziwnym miejscu

Zaginęły dwie, małe dziewczynki, które poszły bawić się na jednym z placów zabaw. Funkcjonariusze policji rozpoczęli poszukiwania dzieci. Cała sprawa została nagłośniona w mediach społecznościowych. Najnowsze informacje w tej sprawie z pewnością rodziców.

Do niepokojących zdarzeń doszło 7 lipca, w ostatni wtorek. W Poznaniu, na jednym z placów zabaw miały bawić się dwie, małe dziewczynki. Okazało się, że w ciągu kilku godzin, dzieci nie pojawiły się w swoich domach. Sytuacja ta od wywołała natychmiastową reakcję rodziców.

Naprawdę? Sztab Andrzeja Dudy opublikował w sieci skandaliczną grę. Rafał Trzaskowski jako główna postać z tragicznym finałemNaprawdę? Sztab Andrzeja Dudy opublikował w sieci skandaliczną grę. Rafał Trzaskowski jako główna postać z tragicznym finałemCzytaj dalej

Zaginęły dwie, małe dziewcznki z Poznania

W akcję poszukiwawczą zaangażowali się nie tylko przedstawiciele policji. Rodzina oraz zmartwieni rówieśnicy również próbowali odnaleźć dwójkę dzieci. Szczególnie niepokojącym dla funkcjonariuszy był wiek zaginionych. Jedna z nich dopiero co ukończyła 7 rok życia, a jej starsza koleżanka miała jedynie 11 lat.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Klienci dużego polskiego banku w niebezpieczeństwie. Można stracić wszystkie oszczędności
2. Tragedia w Ustroniu Morskim. Czarny scenariusz się spełnił, 19-latek nie żyje

W ostatniej chwili wydano nagły komunikat w sprawie poszukiwanych dzieci. - Ostatecznie około godziny 1 w nocy jeden z członków rodziny odnalazł dziewczynki. Były całe, zdrowe i zmęczone. Już przysypiały - wyjaśnia Piotr Garstka, przedstawiciel poznańskiej policji w rozmowie z "Głosem Wielkopolski".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poczta Polska pozwana. Zarzuca się jej nielegalne przetwarzanie danych osobowych
  2. Ogromny rój pszczół w restauracji. Czegoś takiego nigdy nie widzieliście
  3. Beata Szydło gościła u Tadeusza Rydzyka. Nie miała litości
  4. Eksperci ostrzegają przed zbliżaniem się. Katastrofa ekologiczna w Polsce, zdjęcia mówią same za siebie
  5. U Tadeusza Rydzyka już się nie patyczkują. Biskup wprost o wyborach
  6. Wielka Brytania rezygnuje z sieci

Źródło: [Interia/Głos Wielkopolski]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News