Zaginęła 17-letnia Megan Mikołajczyk z Oławy. Facebook
Źródło: Facebook
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 9 Grudnia 2019

Cała Polska poszukuje nastolatki. Może być w poważnym niebezpieczeństwie

Zaginęła 17-letnia Megan Mikołajczyk z Oławy. Miała wyjść wcześnie rano z domu, pójść do pracy i złożyć rezygnację. Od tego czasu kontakt z nastolatką całkowicie się urwał. Rodzina błaga o pomoc w jej odnalezieniu. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu nastolatki lub widział dziewczynę, proszony jest o kontakt z policją lub z matką zaginionej.

17-letnia Megan Mikołajczyk z Oławy wyszła z domu w czwartek 5 grudnia około 6:40 rano. Jeszcze tego samego dnia napisała wiadomość sms do rodziny, jednak od tego czasu nie ma z nią żadnego kontaktu. Dziewczyna nie daje znaku życia, nikt nie wie gdzie obecnie przebywa, a jej telefon jest nieaktywny. Niewykluczone jest także, że może jej grozić poważne niebezpieczeństwo.

Wspaniała kobieta zajmowała się pierwszą pomocą. Publiczne Radio postanowiło ją zlinczowaćWspaniała kobieta zajmowała się pierwszą pomocą. Publiczne Radio postanowiło ją zlinczowaćCzytaj dalej

Zaginęła 17-letnia Megan z Oławy

"Po wyjściu z domu dziewczyna udała się do pracy i złożyła rezygnację. Ostatni raz była widziana w Oławie w towarzystwie 27-letniego mężczyzny" - czytamy na profilu Zaginieni Polacy.

Rodzina Megan zaczęła akcję poszukiwawczą w sieci, głównie za pośrednictwem Facebooka. Rodzinie pomaga także oławska policja.

- Sprawdzamy wszystkie sygnały i wszystkie miejsca, gdzie może przebywać dziewczyna. Jesteśmy w stałym kontakcie z jej mamą - mówi dla "Gazety Wrocławskiej" asp. Wioletta Polerowicz z KKP w Oławie.

facebook.com/profile.php?id=100010318410937

ZOBACZ TAKŻE:

1. Jest oficjalna deklaracja Szymona Hołowni ws. startu w wyborach prezydenckich 2020

2. Fani pogrążeni w żałobie. Nie żyje gwiazda "Och Karol" i "Czterdziestolatka", Irena Laskowska

3. Jędraszewski porównany do Himmlera. Może ponieść konsekwencje

4. O ile wzrośnie akcyza? Szykujcie się na podwyżki

5. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz

6. Dziewczyna żegna umierającego chłopaka po raz ostatni. Zdjęcie ich spotkania jest porażające, nie da się go zapomnieć