Poszukiwania na rzece. MAREK BARCZYNSKI/East NewsŹródło: MAREK BARCZYNSKI/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 13 Lipca 2020

Dla żartu wepchnął znajomego do rzeki. Po kilku dniach znaleziono jego ciało

Alkoholowa libacja zakończyła się dramatem. Głupi żart doprowadził do śmierci 65-letniego mężczyzny. Jego ciało znaleziono po kilku dniach w rzece.

Jak podaje portal regiony.tvp.pl, do tragedii doszło w Żychlinie w województwie Łódzkim. Dwóch mężczyzn piło alkohol nad rzeką. W pewnym momencie jeden z nich postanowił dla żartu wepchnąć swojego kolegę do wody.

Zabójstwo nad rzeką

Gdy mężczyzna przez kilka dni był nieobecny w domu, rodzina postanowiła zgłosić zaginięcie na komendę policji w Kutnie. 65-latek ostatni raz widziany był 30 czerwca w jednym z mieszkań znajomego, gdzie toczyła się libacja alkoholowa. Jak się później okazało, spotkanie nagle przeniosło się nad rzekę Słudwię.

Ciało mężczyzny znaleziono w korycie rzeki

Śledczym udało się ustalić, w którym miejscu mężczyźni mogli spożywać alkohol tuż przed tragedią. „Do poszukiwań zaangażowano kilkudziesięciu policjantów z kutnowskiej komendy, komisariatów policji w Żychlinie i Krośniewicach. Wykorzystano również psy służbowe oraz dron z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Czynności poszukiwawcze zostały wsparte także działaniami Straży Pożarnej, która sprawdzała koryto zarośniętej rzeki Słudwi. Komunikaty o zaginięciu mężczyzny rozpowszechniono też w mediach” – mówi dla TVP Edyta Machnik z komendy policji w Kutnie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Oburzające zachowanie księdza w Kętrzynie, o sprawie wie już policja. Wszystko zdarzyło się w dniu wyborów, na mszy publicznie agitował za swoim kandydatem 2. Zabił żonę bo miała romans z księdzem? Nowe szokujące ustalenia

Zwłoki mężczyzny udało się odnaleźć 9 lipca w korycie rzeki. 41-latek, który przebywał z 65-latkiem nad rzeką został zatzymany i oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci. Według śledczych, to właśnie on wepchnął swojego kolegę do rzeki. Grozi mu za to 5 lat pozbawienia wolności. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oburzające zachowanie księdza w Kętrzynie, o sprawie wie już policja. Wszystko zdarzyło się w dniu wyborów, na mszy publicznie agitował za swoim kandydatem
  2. Zabił żonę bo miała romans z księdzem? Nowe szokujące ustalenia
  3. Danuta Holecka nawet nie udawała w programie na żywo. Jej mina po ogłoszeniu sondażowych wyników mówi wszystko
  4. Wybory prezydenckie do powtórki? Zadziwiające doniesienia, były szef PKW nie pozostawił wątpliwości

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News