"Zabawa w chowanego" Tomasza i Sekielskich z datą premiery
Źródło: facebook.com/tsekielski
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 24 Lutego 2020

Znamy datę premiery nowego filmu Sekielskich. "Kurski chce przykryć produkcję"

"Zabawa w chowanego", drugi film braci Sekielskich traktujący o pedofilii w Kościele, doczeka się swojej premiery 28 marca 2020 r. Data została ujawniona podczas "Sekielski Sunday Night Live", podcastu prowadzonego przez Tomasza Sekielskiego na jego Facebooku.

– Wiem, że wielu z was niecierpliwie czekało. Czeka też, jak czytam w prasie branżowej, Jacek Kurski, aby w jakiś sposób próbować przykryć nasz kolejny film – mówił współtwórca filmu podczas cotygodniowego "Sekielski Sunday Night Live".

– Myślę, że film będzie na tyle ważny, mocny, że nawet jeśli Jacek Kurski stanie na głowie, zaklaska stopami, to nie przykryje tego, co w tym filmie pokażemy – dodał Tomasz Sekielski. Przypomnijmy, że TVP szykuje swoistą kontrę do filmu braci Sekielskich. Produkcja Telewizja Polskiej ma dotyczyć pedofilii w świecie elit. Autorem dokumentu jest Sylwester Latkowski.

Nowe informacje ws. pogryzienia mieszkańca przez szefową kampanii Dudy. Pokazał zdjęcieNowe informacje ws. pogryzienia mieszkańca przez szefową kampanii Dudy. Pokazał zdjęcieCzytaj dalej

"Zabawa w chowanego". Historia jednego oprawcy

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie

Podobnie jak w przypadku "Tylko nie mów nikomu", "Zabawa w chowanego" zostanie opublikowana na serwisie Youtube, gdzie będzie można obejrzeć ją całkowicie za darmo. Serwis press.pl przypomina słowa Sekielskiego z grudnia ubiegłego roku, gdy zaznaczył, że "»Zabawa w chowanego«" będzie historią »jednego oprawcy, który skrzywdził wiele dzieci«".

Pierwszy dokument pojawił w serwisie 11 maja 2019 roku. Na ten moment liczy już przeszło 23 mln odtworzeń. Produkcja przyniosła braciom liczne nagrody, m.in. Grand Press w kategorii Reportaż telewizyjny/wideo.

Premiera drugiego filmu Sekielskich o pedofilii w polskim Kościele była przekładana aż trzykrotnie. Początkowo mówiono o listopadzie bądź styczniu. Następnie autorzy zapowiadali, że produkcja ujrzy światło dzienne pod koniec stycznia, później zaś przełożono ją na koniec lutego. Wyrażamy nadzieję, że wspomniana przez Tomasza Sekielskiego data 28 marca okaże się ostateczną.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Skoki narciarskie zostaną odwołane przez koronawirus? Organizatorzy są pełni obaw

2. Ruszają kontrole w całym kraju. Wystawią ci karę na 681 zł za brak wpisu w rejestrze

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Wprowadzono dodatkowe kontrole na polskich lotniskach. Ważna wiadomość dla turystów