Zabawa w chowanego, drugi film braci Sekielskich, swoją premierę miał dziś. Jest reakcja innych ofiar księży pedofilów.. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 16 Maja 2020

Zatrważający komentarz ofiary księdza z filmu Sekielskiego. Ujawnił prawdę, nie pozostawia złudzeń

"Zabawa w chowanego", drugi film dokumentalny braci Sekielskich o pedofilii w kościele, swoją premierę miał dziś w godzinach porannych w serwisie YouTube. Pierwsza produkcja wywołała sporo zamieszania, emocji i odbiła się szerokim echem, poruszając także inne ofiary księży pedofilów. Tym razem stało się podobnie i już pierwszego dnia premiery filmu są reakcje i komentarze wielu osób, w tym ofiar. Do tego grona zalicza się także pani Katarzyna. "Schemat się powtarza" - komentuje.

Na dokument nowy dokument braci Sekielskich zareagowała pani Katarzyna, która jako dziecko doświadczyła tego, o czym mowa w filmie. Jest ofiarą księdza pedofila. Kobieta otrzymała już milionowe zadośćuczynienie od instytucji kościelnej, konkretnie od Zakonu Chrystusowców. Sprawę komentuje za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wielki strajk, wycie syren i awantura na Nowogrodzkiej. Służby używają gazuWielki strajk, wycie syren i awantura na Nowogrodzkiej. Służby używają gazuCzytaj dalej

"Zabawa w chowanego": Jest reakcja ofiary księdza pedofila. "Nie potrzebujemy Waszych słów żalu"

Pani Katarzyna jest oburzona postawą księży pedofilów oraz ich tłumaczeniem. Zwraca też uwagę na problem lekceważenia sprawy przez polityków. Kobieta wyraża swój żal i gniew. Dla przypomnienia - historię Katarzyny w reportażu w "Dużym Formacie" opisała jakiś czas temu Justyna Kopińska. W 2008 r. roku Katarzyna, wówczas jako 13-letnia dziewczynka, została wykorzystana przez księdza Romana B.

"My nie potrzebujemy kolejny raz tych Waszych słów żalu czy znowu pustych słów bez pokrycia" - napisała pani Katarzyna w mediach społecznościowych.

"Odkąd skończyłam oglądać film braci Sekielskich myślę, co napisać" - rozpoczęła swój przejmujący wpis. "Napiszę krótko. Od poprzedniego filmu 'Tylko nie mów nikomu' minął rok. Przez ten rok nic się nie zmieniło. Teraz schemat się powtarza. Można usłyszeć i przeczytać wiele słów oburzenia i wzajemne obrzucanie się odpowiedzialnością zwłaszcza wśród polityków. Dokładnie jak rok temu. Ta sama sytuacja" - dodała.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najnowsze, druzgocące doniesienia ze Śląska. Sytuacja jest gorsza, niż mogliśmy zakładać
2. Czereśnie nową pietruszką? Zanim sprawdzisz cenę za kilogram, lepiej usiądź

"Osoby pokrzywdzone potrzebują konkretnych działań. Każda historia to żywy skrzywdzony człowiek. Najłatwiej jest przez kilka godzin wyrażać swoje oburzenie, a następnego dnia przejść do porządku dziennego, zapominając o tych zbrodniach. Tak, to z pewnością jest łatwiejsze. Ale takiego Kościoła w tym kraju chcecie? Mówicie głośno, że nie. A nic nie robicie. Jak wiec odbierać Wasze słowa?" - pyta Katarzyna.
"Ta zbrodnia się nie przedawnia. Nie ma etykiety ważności. Gwałt na dziecku to morderstwo rozciągnięte w czasie. Na ciele i duszy" - podkreśla.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koniec obowiązku noszenia maseczek w kilku województwach? Szumowski podaje jeden warunek
  2. Zderzenie hulajnóg elektrycznych w Warszawie. Mężczyzna leżał na ziemi
  3. Przełom w sprawie Iwony Wieczorek? Detektyw twierdzi że wie, gdzie jest ciało
  4. Poruszająca prośba pana Bronisława podbija internet. "Jestem spokojnym, dobrodusznym człowiekiem"
  5. Pan Karol chciał uchronić rodzinę przed zagrożeniem. Sąsiedzi zgotowali mu piekło
  6. Jest decyzja, otwierają granice, znoszą kwarantannę, podali datę. Zaskakująca wiadomość we włoskich mediach

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News