Zabawa w chowanego już niedługo trafi do internetu. youtube/Sekielski
Źródło: youtube/Sekielski
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 13 Maja 2020

Na ten zwiastun czekaliśmy od miesięcy. Bracia Sekielscy uchylili rąbka tajemnicy

Zabawa w chowanego jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji roku 2020. Bracia Sekielscy już raz poruszyli opinię publiczną filmem "Tylko nie mów nikomu". Postanowili podkręcić ciekawość swoich sympatyków. Wydali oficjalny zwiastun swojego najnowszego projektu.

Bracia Sekielscy w zeszłym roku przekazali opinii publicznej swoją pierwszą produkcję. "Tylko nie mów nikomu" stanowi początek trylogii na temat pedofilii w polskim kościele. Dokument ten stał się hitem Internetu. Obejrzało go aż 23 miliony widzów. Od dłuższego czasu trwały pracę nad kontyuacją projektu dziennikarzy. Po długim wyczekiwaniu w internecie ukazała się zapowiedź nowego filmu o ofiarach księży-pedofilów. Czym tym razem zaskoczy nas dociekliwe rodzeństwo?

Pilna konferencja Morawieckiego i Szumowskiego. Koniec ważnych obostrzeń, znamy datyPilna konferencja Morawieckiego i Szumowskiego. Koniec ważnych obostrzeń, znamy datyCzytaj dalej

Zabawa w Chowanego porusza mocnym zwiastunem

Na oficjalnym koncie producentów ukazał się mocny zwiastun nadchodzącego filmu. Już sam początek wbija w fotele. Na starcie dowiadujemy się, że jednym z bohaterów dokumentu będzie mały Bartek. Jak wskazuje zajawka, był on wykorzystywany przez katolickich duchownych. Powstaje wiele spekulacji ze strony widzów. Zastanawiają się, czy to, co zobaczą na swoich ekranach, będzie równie mocne, jak "Tylko nie mów nikomu".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawę czeka paraliż? Szykuje się ogromny strajk, padła oficjalna data
2. Morawiecki o trzecim etapie znoszenia obostrzeń. Jest ważna deklaracja dotycząca Śląska

Przypomnijmy, że bracia Sekielscy swoim filmem wywołali istną burzę w naszym społeczeństwie. Nie każdemu podobają się kontrowersyjne tematy poruszane przez reżyserów. Poza rodzeństwem sprawę molestowania nieletnich nagłaśniała również fundacja Nie lękajcie się. Przedstawiła nawet mapę kościelnej pedofilii. Jej celem było uzmysłowienie Polkom i Polakom skali przemocy, z jaką spotykają się małe dzieci. Link do zwiastunu znajdziecie TU.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupowałeś w polskich sklepach internetowych? Natychmiast sprawdź swoje konto bankowe, mogłeś stracić fortunę
  2. Pilne: rząd ogłosił zniesienie obostrzeń. Znamy szczegóły, dużo się zmieni
  3. Edyta Górniak niebezpiecznie straszyła internautów. Dostała odpowiedź, której nie mogła się spodziewać
  4. Wierny człowiek Tadeusza Rydzyka wystosował niebezpieczny apel. Miejmy nadzieję, że zostanie potraktowany z przymrużeniem oka
  5. “Ja jestem od traktora do internetu”. Lech Wałęsa w bardzo trudnej sytuacji, szuka nowej pracy
  6. Kiedy Polacy dostaną 1000 zł na wakacje? Padł termin, już niedługo

Źródło: [YouTube/ SEKIELSKI]