Xiaomi promocje
Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 14 Grudnia 2019

Polacy zaryzykowali zdrowie i bezpieczeństwo dla promocji, bili ochroniarzy i kraty. Przerażające sceny w galerii handlowej

Xiaomi pomału staje się liderem na rynku elektroniki. Nie dziwi, że konsumenci są zainteresowani marką, ale to, do czego posunęli się dziś rano pod Galerią Mokotów, przeszło najśmielsze oczekiwania producenta.

Już w nocy pod centrum handlowym gromadziły się tłumy ludzi. Najwytrwalszy koczował pod nią od 15 poprzedniego dnia. Prawdziwy armagedon miał jednak miejsce nad ranem, chwilę przed samym otwarciem sklepu Xiaomi.

Skąd aż takie zainteresowanie chińskim sprzętem? Sklep w Galerii Mokotów przygotował na dziś specjalne promocje. Przykładowo, Smartfon MI Note 10, którego regularna cena wynosi 2499 zł, sprzedawany był dziś za 499 zł. Kosztującą 2199 zł hulajnogę Xiaomi Mi Electric Scooter Pro kupić można było za 399 zł a zegarek Mi SmartBand za... 9 zł!

Agata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilęAgata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilęCzytaj dalej

Xiaomi nie spodziewał się takich tłumów

Otwarcie sklepu zaplanowano na godzinę 10, ale kolejka pod nim zaczęła się formować 3 godziny wcześniej. Tłum żądnych promocji ludzi, w znaczącej części, niewyspanych i sfrustrowanych, forsował drzwi punktu Xiaomi. Doszło do awantur, przepychanek i omdleń. Część osób uderzała w kraty zamkniętego sklepu. Władze galerii musiały powstrzymać to szaleństwo.

- Uprzejmie informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo klientów przybyłych na akcję promocyjną zorganizowaną w salonie Mi Store, wspólnie z najemcą podjęliśmy decyzję o zamknięciu w dniu dzisiejszym sklepu Mi Store w Galerii Mokotów. Jednocześnie informujemy, że organizator akcji podjął decyzję o jej odwołaniu. W sprawie organizowanej promocji na produkty marki Xiaomi prosimy o kontakt z przedstawicielami marki. Przepraszamy za wszelkie niedogodności - czytamy na stronie centrum handlowego.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany

2. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył

3. Uroczy ssak z pyszczkiem misia wzbudza zachwyt. Może przestać istnieć

4. Netflix pokazał film o Jezusie-geju. Ponad milion osób protestuje, twórcy odpowiadają

5. Ksiądz prosił 14-latka o coś obrzydliwego. Jest komentarz kurii

6. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne