Wybory prezydenckie 2020. Pakiety wyborcze odnalezione na poczcie.. (zd.il) pixabay.com/radoslawczarnecki0Źródło: (zd.il) pixabay.com/radoslawczarnecki0
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 26 Maja 2020

Zadziwiające doniesienia. Wiadomo, gdzie są “zgubione” przez rząd pakiety wyborcze za miliony złotych

Wybory prezydenckie 2020. Wiemy, gdzie znajdują się pakiety wyborcze, które miały zostać wykorzystane podczas wyborów 10 maja. O odnalezieniu kart do głosowania poinformował senator Krzysztof Kwiatkowski. "Udało odnaleźć się pakiety wyborcze na podstawie pisma, które przesłało nam kierownictwo Poczty Polskiej", powiedział.

Przypomnijmy, że decyzją ministra aktywów państwowych Jacka Sasina, przed wyborami zaplanowanymi na 10 maja rząd zdecydował o wydrukowaniu pakietów wyborczych. W związku z tym, że wybory nie zostały przeprowadzone, niewykorzystane karty do głosowania miały trafić do Państwowej Komisji Wyborczej. Z informacji przekazanych przez PKW wynikało jednak, że pakiety tam nie dotarły.

Wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń również nie posiadał żadnych informacji na ten temat: - Jak nikt nie wie, to i ja nie wiem. W ministerstwie ich nie ma - mówił, cytowany przez rmf24.pl.

Jarosław Jakimowicz będzie miał poważne kłopoty. Ujawniono jego prywatną korespondencję, padły bardzo wulgarne słowaJarosław Jakimowicz będzie miał poważne kłopoty. Ujawniono jego prywatną korespondencję, padły bardzo wulgarne słowaCzytaj dalej

Wybory prezydenckie 2020. Pakiety wyborcze w posiadaniu Poczty Polskiej

Jak informuje portal rmf24.pl, niewykorzystane pakiety wyborcze odnalazły się w jednym z magazynów pocztowych. - Z najwyższą przyjemnością chciałbym państwa poinformować o tym, że udało odnaleźć się pakiety wyborcze na podstawie pisma, które przesłało nam kierownictwo Poczty Polskiej - przekazał senator Krzysztof Kwiatkowski.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dariusz Piontkowski niespodziewanie wbił szpilę rodzicom polskich uczniów. Powód może dziwić
2. Rząd wprowadza nowe zasady dotyczące urlopów. Możesz nie doczekać się wakacji wtedy, kiedy planujesz

- Składowane są w jednym z obiektów logistycznych Poczty Polskiej S.A. Obiekt w którym są przechowywane jest chroniony fizycznie, oraz posiada zabezpieczenia techniczne - dodał. Poczta Polska jest w posiadaniu niewykorzystanych kart od 25 maja. Jak zapewnia kierownictwo poczty, pakiety są ściśle chronione i nikt nieupoważniony nie ma do nich dostępu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kontrowersyjna decyzja w Kołobrzegu. Dotyczy między innymi sieci 5G
  2. Z samochodu nic nie zostało. Nie żyje jedna osoba. Tragiczny wypadek na słupie
  3. Nauczyciele do pracy przy czereśniach. Minister ma dla nich propozycję
  4. Spadek poparcia dla PiS, jakiego jeszcze nie było. Wynik sondażu zamiesza na Nowogrodzkiej
  5. Agata Duda na zaskakujących zdjęciach sprzed wielu lat. Bardzo się zmieniła, poznalibyście?
  6. Dzisiaj otwieranie granic i znoszenie kwarantanny. Wielki powrót do normalności u naszego sąsiada

Źródło: rmf24.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News