Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń z dwójką. Gwiazda zaśpiewała swoje największe przeboje z playbacku.. Wikimedia Commons
Źródło: Wikimedia Commons
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 2 Stycznia 2020

Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu

Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Jedna z najbardziej znanych w Polsce latynoskich gwiazd strady wystąpiła na imprezie sylwestrowej w Zakopanem, organizowanej przez Telewizję Polską i... wszystko wskazuje na to, że zaśpiewała swoje największe przeboje z playbacku! Widzowie i internauci nie kryją oburzenia. "Tak żenującego playbacku nie było w TVP od lat". A Wy co o tym myślicie? Posłuchajcie krótkiego nagrania.

Natalia Oreiro zachwyciła wyglądem i kreacjami podczas Sylwestra Marzeń TVP. Jednak nie zachwyciła swoim występem ani, jak na wokalistkę raczej przystało - wokalem. Widzowie czują się rozczarowani i są prawdziwie zażenowani zachowaniem gwiazdy oraz organizatorów wydarzenia. Nie kryją oburzenia w sieci. Okazało się bowiem, że Oreiro zaśpiewała swoje największe przeboje z playbacku.

Kurski podał nieprawdziwe dane dot. oglądalności Sylwestra Marzeń? Został zdemaskowanyKurski podał nieprawdziwe dane dot. oglądalności Sylwestra Marzeń? Został zdemaskowanyCzytaj dalej

Natalia Oreiro śpiewała na Sylwestrze Marzeń TVP z playbacku? "Jedno wielkie chamstwo"

Występ Natalii Oreiro - aktorki i piosenkarki znanej głównie z serialu "Zbuntowany anioł", który w latach 90. był niezwykle popularny wraz z piosenką "Cambio Dolor" z tego serialu, którą zna każdy - był największą atrakcją Sylwestra Marzeń TVP. Gwiazda została zaproszona do Polski przez Telewizję Polską zarządzaną przez Jacka Kurskiego. Pojawiała się na scenie w Zakopanem kilka razy. Zachwyciła wyglądem, kreacjami i energią. Wszystko pięknie, szkoda jednak, że nie śpiewała na żywo. Okazało się bowiem, że Oreiro nie zaśpiewała, a tylko poruszała ustami - jej głos popłynął z playbacku.

Widzowie nie kryją rozczarowania i oburzenia tą sytuacją. "Mieszanka playbacku z wioskowym disco... żenada!", "Ciekawe ile wzięła za playback", "Ordynarny playback, szkoda", "Porażka, powinien być zakaz śpiewania z playbacku!", "Piękny playback. Taki profesjonalny. Żal i wstyd. Powinni takie osoby karać bo to nic innego niż kradzież i oszustwo", Tak żenującego playbacku nie było w TVP od lat" - piszą w mediach społecznościowych.

Wielu z nich słowa oburzenia i pretensje kieruje bezpośrednio w stronę TVP. "Jedyny piękny moment to ten, że Natalia Oreiro jest w Polsce. Poza tym dziękuję TVP za obrzydzanie Polakom latynoskich artystów. Ten playback to jedno wielkie chamstwo z waszej strony” - czytamy w komentarzu na Twitterze.

Nagranie zobaczyć można tutaj. Przesłuchajcie i przyjrzyjcie się uważnie.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie

3. Warszawiacy oszukani w sylwestra? Ratusz milczy

4. Joanna Szczepkowska próbowała pomóc umierającemu człowiekowi. Skandaliczne zachowanie pogotowia

5. W rządzie zasiada milioner. Znamy wartość majątku Mateusza Morawieckiego i ministrów

6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów