Wrocław. Policjanci uratowali owcę. wroclaw.policja.gov.plŹródło: wroclaw.policja.gov.pl
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 1 Czerwca 2020

Wrocław. Słyszała dziwne dźwięki wydobywające się z samochodu. Policjanci po otworzeniu bagażnika dokonali przerażającego odkrycia

Wrocław stał się miejscem niecodziennej interwencji policji. Mieszkanka jednego z osiedli usłyszała niepokojące odgłosy, dobiegające z zaparkowanego nieopodal samochodu. Przybyli na miejsce funkcjonariusze dokonali przerażającego odkrycia. Dzięki szybkiej reakcji kobiety udało im się uratować owcę przed rzezią.

Funkcjonariusze z komisariatu Wrocław - Psie Pole, przybyli na jedną z tamtejszych ulic po tym, jak do dyspozytorni dodzwoniła się kobieta, zaniepokojona odgłosami, dobiegającymi z zaparkowanego nieopodal jej miejsca pobytu samochodu. Z tyłu pojazdu dało się słyszeć charakterystyczne "beczenie".

Andrzej Duda gościł w Radio Maryja. Nagle do studia dodzwonił się Tadeusz Rydzyk, zaskakujące sceny na wizjiAndrzej Duda gościł w Radio Maryja. Nagle do studia dodzwonił się Tadeusz Rydzyk, zaskakujące sceny na wizjiCzytaj dalej

Wrocław miejscem niecodziennej interwencji policji

Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili właściciela pojazdu, dzięki tablicom rejestracyjnym jego samochodu. Przybyły na miejsce mężczyzna otworzył przestrzeń ładunkową a oczom policjantów ukazała się skrępowana owca. Zwierzę znajdowało się w strasznym stanie. Było zaniedbane i przerażone.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pilny komunikat ministerstwa dla milionów rodziców i uczniów. Jest oficjalna odpowiedź na zadziwiający apel
2. Ceny czereśni przyprawiają o zawrót głowy. Najbardziej luksusowy towar tego lata?

Właściciel auta bez wachania przyznał, że owca znalazła się w jego pojeździe, ponieważ planował ją skonsumować. Owca miała zostać podana na imprezie urodzinowej jednego z krewnych mężczyzny. Tłumaczenie to nie zmieniło naturalnie faktu, że jego zachowanie stało w sprzeczności z zapisami Ustawy o Ochronie Zwierząt.

Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Jak przyznali jego sąsiedzi, prawdopodobnie nie po raz pierwszy planował zabić zwierzę na swojej posesji. - Sposób przetrzymywania owcy pozostawał sprzeczny z przepisami Ustawy o Ochronie Zwierząt. Policjanci natychmiast odebrali zwierzę dotychczasowemu właścicielowi i umieścili je w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, które zapewniło owcy godne warunki - informuje "Wirtualną Polskę" st. sierż. Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji.

Wrocław. Policjanci uratowali owcę z bagażnika

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skarbówka zajmuje konta emerytów za zaległy abonament RTV. Tysiące z nich pozostają bez środków do życia
  2. Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Wiadomość, na którą czekały miliony Polaków. Już 6. czerwca znoszą kolejny zakaz. Wielka radość