WOŚP 2020. Czy padnie nowy rekord?. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 16 Stycznia 2020

Niewiarygodne. Wiemy, ile do tej pory udało się zebrać WOŚP

WOŚP 2020. Czy padnie nowy rekord? Wiadomo, jaka jest aktualna kwota zebrana podczas tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagrała już po raz 28. Jednocześnie przypominamy, że zbiórka pieniędzy na WOŚP nadal trwa. Orkiestrę Jurka Owsiaka wesprzeć można na wiele sposobów, m.in. wysyłając SMS, robiąc przelew bankowy czy biorąc udział w licznych licytacjach aukcji na Allegro. A ile do tej pory udało się zebrać? Znany jest stan z 16 stycznia 2020 roku.

Przypomnijmy, że 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020 odbył się w niedzielę, 12 stycznia. O aktualnej kwocie WOŚP informuje Radio Zet i będzie to aktualizowane na biężąco. A ile do tej pory udało się zgromadzić pieniędzy? Czy w tym roku ustanowi się nowy rekord? Oto najnowsze informacje na temat zebranej kwoty - stan z 16 stycznia 2020 roku.

Jurek Owsiak nie odpuszcza dziennikarzom TVP. Spotkają się w sądzieJurek Owsiak nie odpuszcza dziennikarzom TVP. Spotkają się w sądzieCzytaj dalej

WOŚP 2020. Czy padnie nowy rekord? Aktualna kwota, jaką udało się zebrać

Szczegółowe informacje na temat tego, ile zebrał WOŚP w 2020 roku, zostaną ujawnione dopiero 8 marca. To właśnie wtedy, po podliczeniu pieniędzy ze wszystkich zbiórek, poznamy, ostateczna i oficjalną kwotę oraz dowiemy się, czy w tym roku padnie nowy rekord.

W ubiegłym roku kwota Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą udało się uzyskać, wyniosła 175 938 717,56. Z kolei dwa lata temu było to 126 373 804,34 zł.

Według najnowszych ustaleń deklarowana kwota to 115 362 894 zł, a do tej pory udało się zebrać 47 781 150 zł.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne. Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki

2. Najlepsze powitanie na lotnisku na świecie. Wnuczkowie wymyślili dla babci coś niesamowitego [FILM]

3. Jurek Owsiak nie odpuszcza dziennikarzom TVP. Spotkają się w sądzie

4. Arcybiskup Stanisław Gądecki ratuje pedofila. Ksiądz usunięty z kapłaństwa znów w kurii

5. Porównano kwotę, jaką WOŚP zebrało przez 28 lat z pieniędzmi od rządu dla TVP. Robi się słabo

6. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News