Wojownicy Maryi. YouTube/Sandra Szczęsna/16.08.20/Screen
Źródło: YouTube/Sandra Szczęsna/16.08.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 8 Września 2020

Ksiądz straszył i grzmiał, wszystko się nagrało. Wojownicy Maryi powracają z zadziwiającymi pomysłami

"Wojownicy Maryi" podobnie jak "Żołnierze Chrystusa" regularnie zaskakują opinię publiczną swoimi kontrowersyjnymi deklaracjami. Tym razem ksiądz podczas kazania porównywał wirusa do szatana. Deklarował, że demon chce zniszczyć eucharystię.

Kryzys epidemiczny wymusił na naszym społeczeństwie dostosowanie się do wielu zasad bezpieczeństwa. Noszenie maseczek, dezynfekcja rąk oraz utrzymywanie dystansu społecznego mają zminimalizować ryzyko zakażenia. Decyzje Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Rady Ministrów budzą skrajne emocje. Przedstawiciele świata nauki uważają, że rezygnowanie z części obostrzeń może narazić wielu obywateli Polski. W debacie publicznej dominują jednak skrajne głosy, sugerujące, ze pandemia jest jedynie wymysłem. Jedną z grup podważających wiedzę medyczną są "Wojownicy Maryi".

Eksperci IMGW nie pozostawiają złudzeń. Lepiej pamiętać, pojawi się jeden problemEksperci IMGW nie pozostawiają złudzeń. Lepiej pamiętać, pojawi się jeden problemCzytaj dalej

"Wojownicy Maryi" już wiedzą, skąd wziął się wirus. Jest to narzędzie szatana do zniszczenia eucharystii

Ksiądz Dominik Chmielewski wielokrotnie szokował opinię publiczną swoimi poglądami. Jego najnowsze tezy przedstawiła "Gazeta Wyborcza". "Wojownik Maryi" uważa, że kryzys epidemiczny jest spiskiem utworzonym, by poprzez strach kierować naszym społeczeństwem. - Pandemia jest pandemią strachu, a nie prawdziwą pandemią. Wiecie o tym dobrze, że już w samych Włoszech deklaracje o tym, żeby w końcu rząd powiedział prawdę na temat pandemii, podpisało już ponad 700 lekarzy - przytacza słowa kapłana "Gazeta Wyborcza". Kapłan mówił też o wielkich pieniądzach oraz przyczynach, dla których "wymyślono pandemię". Jego zdaniem ma to związek z działaniami samego szatana.

Nieoczekiwane zmiany tuż przed premierą The Voice of Poland. Fani będą zdezorientowaniNieoczekiwane zmiany tuż przed premierą The Voice of Poland. Fani będą zdezorientowaniCzytaj dalej

Nagranie z kazania "Wojownika Maryi" zostało opublikowane na platformie YouTube. Ksiądz Chmielewski cieszy się popularnością w mediach społecznościowych. - Lekarze z całego świata gromadzą się w różnych związkach, żeby mówić prawdę o tym, że nie ma żadnej pandemii. Co bardziej odważni lekarze mówią o tym, że dostają potężne pieniądze za wpisanie w akt zgonu COVID-19 - grzmi Chmielewski do wiernych. Duszpasterz przypomniał też słowa Jana Pawła II o eucharystii. Mówił, że pandemia jest narzędziem szatana do zniszczenia ciała i krwi Jezusa Chrystusa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. 99 groszy i już się najadasz, klienci Biedronki przecierają oczy ze zdumienia. Od dziś rozpoczęła się niebywała fiesta 2. Bez skrupułów wtargnął do sklepu, kamera zarejestrowała porażające sceny. Uciekając zgubił 1 rzecz

"Wojownicy Maryi" przedstawiają coraz "ciekawsze" poglądy. Ksiądz Chmielewski podziękował lekarzom, którzy wykazują odwagę, by mówić "prawdę" o wirusie. - W Polsce co odważniejsi lekarze śmieją się, że mamy obecnie wielki cud zdrowotny, ponieważ nagle od trzech miesięcy nikt nie zachorował i nie umarł na zapalenie płuc, na raka płuc, na zapalenie oskrzeli, grypę, powikłania grypowe. Wszyscy umierają nagle na COVID-19 - deklaruje. Oczywiście, doniesień "wojownika" nie trzeba prostować. Każdy z nas powinien zdawać sobie sprawę, że tezy kapłana, delikatnie mówiąc, mijają się z prawdą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetna wiadomość od ING. Bank wprowadza kluczową zmianę, skorzystać będzie mogło więcej osób
  2. Z ostatniej chwili: porażający wypadek na torach. 17-latek wjechał w bok rozpędzonego pociągu
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

Źródło: [YouTube/Sandra Szczęsna]