Morze Północne. Pixabay/sabines
Źródło: Pixabay/sabines
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 4 Sierpnia 2020

Heroiczny czyn. Polak poświęcił własne życie, by uratować 3 dzieci

Bohaterskie zachowanie Polaka w Holandii. Bez zastanowienia rzucił się w fale. Poświęcił własne życie dla ratowania dzieci.

37-letni Polak dokonał heroicznego czynu na jednej z holenderskich plaż. Niestety, chęć pomocy trójce topiących się dzieci przypłacił własnym życiem.

Koniec marzeń Jacka Kurskiego? Poważne komplikacje w życiu b. prezesa TVP, oświadczenie nie pozostawia złudzeńKoniec marzeń Jacka Kurskiego? Poważne komplikacje w życiu b. prezesa TVP, oświadczenie nie pozostawia złudzeńCzytaj dalej

Mężczyzna bez wahania rzucił się do wody

Do tragedii doszło w niedzielne popołudnie na plaży w holenderskiej miejscowości Julianadorp nad Morzem Północnym. 37-letni Polak zauważył troje dzieci topiących się w wodzie. Bez zastanowienia rzucił się im na pomoc. Po chwili wszystkie dzieci znalazły się poza wodą. Nikt jednak nie widział Polaka, który najprawdopodobniej sam napotkał problemy w wydostaniu się z morza. Ostatecznie fale wyrzuciły go na piasek.

Żenujące sceny na antenie Dzień Dobry TVN, prowadzący przeszli samych siebie. Widzowie nie pozostawiają na nich suchej nitkiŻenujące sceny na antenie Dzień Dobry TVN, prowadzący przeszli samych siebie. Widzowie nie pozostawiają na nich suchej nitkiCzytaj dalej

Polak zmarł w szpitalu

Holenderskie media podają, iż jeszcze na plaży świadkowie podjęli próbę reanimacji Polaka, gdyż stwierdzono u niego zanik czynności życiowych. Chwilę później na miejscu znalazły się służby ratownicze, które przewiozły mężczyznę do szpitala.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niepokojące informacje, wykryto zakażenia w dużej firmie. Zatrudnia 5 tysięcy osób 2. Chodzili za wicemarszałkiem Senatu i śledzili go. Żeby ich nie zdemaskował, jedli lody 3. Perfidny sposób oszustów, przy bankomacie uważaj jak nigdy. Są jednak dwa sposoby wykiwania złodziei

Niestety, pomimo szybkiej akcji ratunkowej, 37-letni Polak zmarł w placówce medycznej. Jak podają holenderskie media, w okolicach Julianadorpu odnotowano silne prądy wodne, które najprawdopodobniej porwały mężczyznę, który nie mógł wydostać się z wody.

Źródło: [polsatnews.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski zapowiada ogromne zmiany dla Polaków. Mają wejść w życie jeszcze w tym miesiącu
  2. Po wejściu do Biedronki mocno się zdziwisz. Już niedługo będą zmiany w sklepach
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Tak w klubach bawić się mieli polscy politycy. Nieprzyzwoity film już w sieci
  5. Polacy już zaczęli oszukiwać na bonach turystycznych. Wszystko się wydało
  6. Stan zdrowia Elżbiety Zapendowskiej coraz gorszy. Niestety, nie ma szans na poprawę
  7. Rzecznik MZ dobitnie o wakacjach Polaków. Odradza 2 miejsca

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!