Wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty wybuchnął płaczem w odpowiedzi na pytanie o decyzję Andrzeja Dudy.. Screen pochodzi z materiału TVN24Źródło: Screen pochodzi z materiału TVN24
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 1 Grudnia 2020

Włodzimierz Czarzasty popłakał się przed kamerami w Sejmie. "Prezydent podjął najważniejszą decyzję"

Wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty wybuchnął płaczem w odpowiedzi na pytanie o decyzję Andrzeja Dudy dotyczącą otwarcia stoków. "W Polsce nie dzieje się nic ważniejszego niż to, czy prezydent będzie jeździł na stoku, czy nie", mówił przedstawiciel Lewicy w zabarwionym ironią wystąpieniu.

  • Politycy Prawa i Sprawiedliwości zdecydowali o otwarciu stoków narciarskich
  • Zdaniem Jarosława Gowina decyzję podjął sam Andrzej Duda
  • Komentując postawę prezydenta Włodzimierz Czarzasty zalał się łzami

Nie milkną echa po ogłoszeniu decyzji rządzących, według której stoki narciarskie zostaną otwarte. Jarosław Gowin przekazał, że dopracowano protokół sanitarny dotyczący korzystania ze stacji.

Podczas gdy Marta Kaczyńska kryje swoją prywatność, jej b. mąż nie zamierza. Pochwalił się dokonaniem synaPodczas gdy Marta Kaczyńska kryje swoją prywatność, jej b. mąż nie zamierza. Pochwalił się dokonaniem synaCzytaj dalej

Za owocną współpracę minister rozwoju pracy i technologii podziękował partnerom: branży narciarskiej i Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu. Wszystko, rzecz jasna, na ukochanej przez polityków platformie.

"Prezydent do mnie zadzwonił"

Zdaniem lidera Porozumienia za decyzją stał nie kto inny, jak Andrzej Duda.

Od dziś zakupy w 1500 placówkach Rossmanna będą wyglądać inaczej. Prawdziwa rewolucjaOd dziś zakupy w 1500 placówkach Rossmanna będą wyglądać inaczej. Prawdziwa rewolucjaCzytaj dalej

To prezydent Andrzej Duda do mnie zadzwonił i powiedział, że nie zaakceptuje zamknięcia stoków – mówił Gowin na antenie Polsat News. – Zaapelował też, żebym wraz z branżą narciarską wypracował specjalne procedury sanitarne, co też się stało i umożliwiło otwarcie stoków (więcej pod tym LINKIEM).

Teksty wybrane dla Ciebie:

Prezydent znany jest ze swego zamiłowania do białego szaleństwa. Duda co roku wybiera się na Podhale, a część komentatorów wskazywała, że jego umiejętności są bliskie profesjonalnym. Ocenę pozostawiamy zresztą Państwu.

Warto dodać, że mimo otwarcia stoków zamknięte pozostaną górskie pensjonaty oraz hotele. Obiekty gastronomiczne będą mogły świadczyć swe usługi jedynie w formie na wynos.

Włodzimierz Czarzasty zalał się łzami

O decyzję Andrzeja Dudy zapytano w Sejmie przedstawiciela Lewicy Włodzimierza Czarzastego. Dziennikarz TVN24 postanowił wypytać wicemarszałka, czy prezydent stanął na wysokości zadania – lub stoku – jeżeli chodzi o swoją interwencję.

Naprawdę się zdenerwowałem. Niech pan nie będzie ironiczny w stosunku do prezydenta – mówił Czarzasty, samemu nie unikając ironii. Wkrótce przyszła również pora na łzy.

Kamil Durczok od tygodni nie może wyjść z choroby. Ujawnił, w jakim jest stanieKamil Durczok od tygodni nie może wyjść z choroby. Ujawnił, w jakim jest stanieCzytaj dalej

Prezydent podjął najważniejszą decyzję w swojej drugiej kadencji. Wiemy, że jest z nami – kontynuował przed kamerami telewizji TVN wicemarszałek Sejmu.

Nie jest tajemnicą, że druga kadencja Andrzeja Dudy należy do wyjątkowych. Choć od jego reelekcji minęło już niemal pięć miesięcy, trudno doszukiwać się jakichkolwiek istotnych decyzji ze strony głowy państwa. Na wyjątkową bierność prezydenta w rozmowie z Robertem Mazurkiem zwrócił uwagę Aleksander Kwaśniewski.

W Polsce nie dzieje się nic ważniejszego niż to, czy prezydent będzie jeździł na stoku, czy nie – ironizował tymczasem Włodzimierz Czarzasty. – Jak pan śmie jako dziennikarz zwracać uwagę prezydentowi po tak ważnej dla Polski i Polaków decyzji. Panie prezydencie, naprawdę, jest pan fantastyczny.

źródło: TVN24 / Twitter

Zobacz także w naszych serwisach: