Włodawa: wywieźli nastolatkę do lasu i dotkliwie pobili. Policja zatrzymała sprawców.. Wikipedia / Adrian TyncŹródło: Wikipedia / Adrian Tync
Wszystkie wideo autora Kamil Wrzesiński
Autor Kamil Wrzesiński - 15 Maja 2020

Niewyobrażalnie tragicznie, wywieźli 16-latkę do lasu za nic. Dotkliwie ją pobili

Włodawa stała się miejscem tragicznego zdarzenia. Kilku znajomych brało udział w dotkliwym pobiciu 16-latki. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje w tej sprawie.

Z informacji przekazanych przez portal polsatnews.pl wynika, że pod domem 16-latki zjawił się jej 19-letni kolega i zabrał ją do lasu w okolicach położonej na terenie województwa lubelskiego Włodawy, gdzie czekało jeszcze dwoje jego znajomych (29-letnia kobieta i 23-latek z Chełma).

Pilne doniesienia ze Śląska. Zawalił się budynek kopalni Mysłowice, strażacy nie mogą wejść do środkaPilne doniesienia ze Śląska. Zawalił się budynek kopalni Mysłowice, strażacy nie mogą wejść do środkaCzytaj dalej

Włodawa: 16-latka pobita kijem golfowym

Według zeznań kobiety nastolatka była jej winna 1000 zł. Z relacji polsatnews.pl dowiadujemy się, że między paniami najpierw doszło do szarpaniny. Później oddanie długu 29-latka postanowiła wymusić za pomocą kija golfowego, którym dotkliwie pobiła dziewczynę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jarosław Kaczyński ostro o opozycji. O co poszło tym razem?
2. Produkt Lidla uznany za jeden z najlepszych na świecie. Już teraz sam możesz go spróbować

Matka 16-latki zawiadomiła w tej sprawie policję. Włodawscy funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby: oskarżoną o wymuszenia wierzytelności oraz uszkodzenie ciała 29-latkę oraz współpracującego z nią 19-latka. Ponadto mundurowi przesłuchali 23-letniego mieszkańca Chełma, jako świadka zdarzenia.

Warto dodać, że obie zatrzymane osoby były już notowane. 19-latek był już wcześniej oskarżony o pobicie, natomiast 29-letnia kobieta ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapłacimy kolejne miliony za wydruk nowych kart wyborczych
  2. Nowe miejsca gdzie można biegać bez maseczki. Świetna wiadomość
  3. Uczniowie wracają do szkoły? Nagła decyzja i pilne oświadczenie
  4. Pamiętacie dyrektora z Biebrzy, który robił wielkie oczy na Morawieckiego? Właśnie został zwolniony
  5. Pielęgniarka nie miała wyboru i musiała skłamać w sprawie zakażenia. Powód wprowadza w osłupienie
  6. Szpitale zamarły na 2 minuty. Wszyscy stanęli, poruszająca chwila w Europie, łzy napływają do oczu

Źródło: polsatnews.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News