Wielkopolska: w niedzielę po południu w miejscowości Grobia w pow. międzychodzkim doszło do groźnego wypadku.. Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w SierakowieŹródło: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w Sierakowie
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 8 Czerwca 2020

Wielkopolska. Doszło do dramatycznego zdarzenia. Kobieta w ciąży i dzieci zostały ranne

Wielkopolska: w niedzielę po południu w miejscowości Grobia w pow. międzychodzkim doszło do groźnego wypadku samochodowego z udziałem trzech pojazdów. Rannych zostało pięć osób, ucierpiała m.in. kobieta w ciąży i dzieci. O sprawie informuje Polsat News.

W wyniku wypadku, do którego doszło w miejscowości Grobia w pow. międzychodzkim w Wielkopolsce, rannych zostało pięć osób. W zderzeniu samochodownym uczestniczyły trzy pojazdy. Wśród poszkodowanych m.in. kobieta w ciąży i dzieci.

Tragiczne zjawisko wraca do Polski? Nie żyje 20-letnia dziewczyna, jej kolega walczy o życieTragiczne zjawisko wraca do Polski? Nie żyje 20-letnia dziewczyna, jej kolega walczy o życieCzytaj dalej

Wielkopolska: groźny wypadek samochodowy. Rannych pięć osób, w tym kobieta w ciąży i dzieci

Jak poinformował asp. sztab. Przemysław Araszkiewicz z KPP w Międzychodzie, do groźnego wypadku samochodowego z udziałem trzech aut doszło w niedzielę ok. godz. 15 w miejscowości Grobia w Wielkopolsce. 

- Doszło do zderzenia trzech aut osobowych. W wypadku brało udział 9 osób. z czego 5 zostało przetransportowanych do szpitali. Pozostałe cztery osoby, po udzieleniu pomocy na miejscu, nie wymagały hospitalizacji - powiedział PAP asp. sztab. Przemysław Araszkiewicz, cytowany przez Polsat News.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nowe fakty ws. katastrofy samolotu, którym leciała Anna Jantar. Ujawniono coś, czego nikt wcześniej nie wiedział
2. No i mamy podwyżki. Trzeba wyciągnąć oszczędności przed wyjazdem na urlop

Jak dodał oficer prasowy, wśród poszkodowanych były dzieci oraz kobieta w ciąży, która została zabrana do szpitala. Dzieci nie odniosły żadnych poważniejszych obrażeń, więc nie było konieczności przewiezienia ich do szpitala.

Jak informuje Polsat News, na miejscu wypadku trwa akcja służb oraz prowadzone są czynności wyjaśniające szczegółowe okoliczności sprawy. Prawdopodobnie do wypadku doprowadził 20-latek, który poruszał się za szybko i stracił panowanie nad pojazdem.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej 20-letni kierujący volkswagenem golfem, jadąc za szybko na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w inny pojazd, po czym siłą uderzenia uderzył w drugie auto. Ostatecznie kierowca ten zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo i tam się zatrzymał - przekazał Araszkiewicz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Remont domu lepiej zgłoś, inaczej mogą być kłopoty. Zanim zaczniesz, sprawdź czy nie grozi ci nawet 5 tys. zł kary
  2. Pożar tramwaju w centrum Warszawy. Ogromne utrudnienia, ruch był wstrzymany
  3. Grupa ludzi zgromadziła się pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Co tam się dzieje?
  4. Wiadomości TVP wyciągnęły nagrania sprzed konferencji Trzaskowskiego. Nie mieści się w głowie, na czym kandydat na prezydenta został "przyłapany"
  5. Dziś w kościołach odczytany zostanie list. Jego treść oburza nie tylko ateistów
  6. Systemy śledzenia wykorzystywane podczas pandemii mogą zostać z nami na dłużej. Eksperci ostrzegają

Źródło: PAP / Polsat News