WOŚP. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 12 Stycznia 2020

Największy wróg Owsiaka chciał mu dopiec. Niechcący wsparł WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i jej 28. finał to dziś, rzecz jasna, temat numer jeden. Media prześcigają się w doniesieniach dotyczących zebranych kwot oraz najbardziej popularnych aukcji. Tym razem warto wspomnieć o Piotrze Wielguckim, jednym z najzagorzalszych wrogów Orkiestry, który omyłkowo wpłacił na jej rzecz pięć złotych.

Mężczyzna jest blogerem, znanym również jako Matka Kurka. Wielgucki wielokrotnie w niezbyt wybrednych słowach atakował WOŚP. Zarzucał Jurkowi Owsiakowi, że ten w nieprawidłowy sposób dysponuje środkami zbieranymi przez Wielką Orkiestrę oraz posądzał go o defraudację. Jak podaje gazeta.pl, sprawa oskarżeń Wielguckiego swój finał będzie miała w sądzie.

Tegoroczny finał nie różni się od pozostałych również pod tym względem, że wspomniany bloger po raz kolejny atakuje WOŚP za pośrednictwem swojego Twittera. Wielgucki znów nie przebiera w słowach. Przez przypadek wspomógł jednak akcję Owsiaka.

Ile zarabia Jurek Owsiak? Odpowiedź was zaskoczyIle zarabia Jurek Owsiak? Odpowiedź was zaskoczyCzytaj dalej

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Hejter wspomaga akcję

Bloger okrasił jeden ze swoich wspisów hasztagiem #MastercardGrazWOŚP. Tym sposobem nieświadomie wysłał 5 zł na rzecz orkiestry, biorąc udział w akcji Master Card polegającej na przekazywaniu datku za wpis ze wspomnianym hasztagiem.

Hejter omyłkowo wsparł WOŚP

Jak widać, Orkiestrę wspomagają również jej najbardziej oddani hejterzy. Wielgucki kontynuuje umieszczanie obraźliwych tweetów z hasztagiem #MastercardGrazWOŚP. Niestety, jak przypomina gazeta.pl, z regulaminy akcji wynika, że liczy się jedynie pierwszy wpis.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?

2. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

3. Ile zarabia Jurek Owsiak? Odpowiedź was zaskoczy

4. Marszałek województwa podlaskiego zapłacił 50 tys. zł patostreamerowi, który wykorzystał dziecko

5. Wzruszające słowa rodziców Pawła Adamowicza. Dopiero teraz dotarły do nich media

6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk