Wiec Andrzeja Dudy po raz kolejny zaowocował przemocą wśród zebranych.. (zdj. il.) ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: (zdj. il.) ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 6 Lipca 2020

"Żałuje, że ci mocniej nie przyje***em!". Dantejskie sceny na wiecu Dudy

Wiec Andrzeja Dudy nie po raz pierwszy zaowocował przemocą wśród zebranych. Tym razem akt agresji dotknął posłankę KO Magdalenę Filiks. "Żałuje, że ci mocniej nie przyje***em, ty tępa je***a dzido!", krzyczał w stronę kobiety zwolennik Andrzeja Dudy. Wszystko działo się pod czujnym okiem policjantów.

W miniony weekend media społecznościowe obiegło nagranie opublikowane przez posłankę Koalicji Obywatelskiej Magdalenę Filiks. W materiale zaobserwować możemy agresję zwolennika walczącego o reelekcję prezydenta. Do ataku na członkinię KO doszło na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy w Myśliborzu (woj. zachodniopomorskie).

Andrzej i Agata Duda świętują dzień pocałunku w wymowny sposób. Fala zdjęć homoseksualnych par w odpowiedziachAndrzej i Agata Duda świętują dzień pocałunku w wymowny sposób. Fala zdjęć homoseksualnych par w odpowiedziachCzytaj dalej

Wiec Andrzeja Dudy. Przemoc wobec posłanki KO

– Co nagrywasz, ty idiotko zaje***a?! Wy j***ne, czerwone komuchy! – krzyczał w stronę obecnej na spotkaniu wyborczym kandydata PiS posłanki wyraźnie agresywny mężczyzna. W materiale, który odnaleźć można pod tym LINKIEM, widzimy, że na zajście dość opieszale reagują policjanci, wtrącając kilka słów o "niepotrzebnych sporach" i przeganiając Filiks z miejsca zdarzenia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz Natanek znów odleciał, chce zbierać po 10 zł za brak krawata. "Jest tu któraś pani w portkach?" - śmiejąc się, zapytał podczas kazania
2. Zakaz wychodzenia z domów w turystycznym kurorcie. Władze kraju w Europie podjęły decyzję

Portal "Na Temat" wskazuje, że z relacji posłanki KO wynika, że wyborca Dudy nie poprzestał jedynie na atakach słownych. Poprzednio miał uderzyć kobietę, a także usiłować wytrącić z jej dłoni telefon, który nagrywała całą sytuację. Mężczyzna z początku zaprzeczał, twierdząc, że "dopiero może ją uderzyć".

Kilka sekund później krzyczał już w stronę posłanki Filiks, niejako przyznając się do winy: – Żałuje, że ci mocniej nie przyje***em, ty tępa je***a dzido! – Zyskujące coraz większy rozgłos w sieci nagranie okraszono hasztagiem "#JęzykPiS".

Warto zaznaczyć, że nie jest to bynajmniej pierwszy przypadek agresji sympatyków Andrzeja Dudy wobec zebranych na jego wiecu osób. Do podobnych sytuacji doszło m.in. w Białymstoku, Wrocławiu czy Krakowie, gdzie młoda aktywistka stała się obiektem ataków na tle seksualnym ze strony wyborców kandydata Prawa i Sprawiedliwości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lidl wstrzymuje współpracę z największą rzeźnią w Niemczech. Są oskarżenia pod adresem Polaków
  2. Niewyobrażalna zbrodnia w solarium. Pracownica będzie miała traumę na całe życie
  3. Wrzuciła niemowlę do wody, wszystko się nagrało. W sieci zawrzało, internauci oburzeni zachowaniem kobiety
  4. Policja rusza na kontrole. Już ponad 13 tys mandatów, mogą złapać każdego
  5. Zobaczył siebie w Wiadomościach TVP. "Nawet nie znają mojego miejsca pracy"
  6. Prawie dwutonowa asteroida przeleciała nad Tokio. Wybuch soniczny o sile 165 ton trotylu

Źródło: twitter/@FiliksMagdalena / natemat.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News