Wiadomości TVP rządzą się swoimi prawami, a ich słynne paski to już hit i wiele z nich przejdzie do historii. Tym razem przeszli już samych siebie. Oni to naprawdę zrobili!. Twitter.comŹródło: Twitter.com
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 3 Stycznia 2020

Naprawdę to wyemitowali. Pasek Wiadomości TVP przejdzie do historii

Wiadomości TVP, odkąd władzę objęło Prawo i Sprawiedliwość, rządzą się swoimi prawami, a wszelkie podawane informacje i sposób w jaki są często przedstawiane oraz słynne paski, są na ustach wielu Polaków. Niektórzy niejednokrotnie przecierają oczy ze zdumienia. TVP potrafi zaskoczyć, a paski wyświetlane podczas Wiadomości TVP to już hit i wiele z nich przejdzie do historii. Tak z pewnością będzie i z tym paskiem. Telewizja Polska i jej pracownicy przeszli w tym momencie już samych siebie. Aż trudno uwierzyć, że oni to naprawdę zrobili!

Sylwester Marzeń z Dwójką, czyli impreza TVP organizowana w Zakopanem, to według tej stacji, jej szefa Jacka Kurskiego i sympatyków PiS niemal nasza duma narodowa! "Wiadomości" TVP od Nowego Roku zachwycają się wysoką oglądalnością imprezy - według statystyk najwyższą w kraju, więc mają powody do radości. Jednak w tym wszystkim niektórzy chyba zaczynają trochę tracić głowę. W czwartek na pasku mogliśmy przeczytać zdumiewający napis, mianowicie wyświetlono pasek brzmiący dokładnie tak: "PSEUDOELITY ZAZDROSZCZĄ POLAKOM SYLWESTRA".

Kurski podał nieprawdziwe dane dot. oglądalności Sylwestra Marzeń? Został zdemaskowanyKurski podał nieprawdziwe dane dot. oglądalności Sylwestra Marzeń? Został zdemaskowanyCzytaj dalej

- Sylwester Marzeń w Zakopanem to „wspaniałe zwycięstwo” - napisał w Nowy Rok prezes TVP Jacek Kurski. Pod sceną bawiły się tłumy Polaków, podobnie jak przed telewizorami.

Z wyników oglądalności opublikowanych przez Kurskiego wynika, że to Zenon Martyniuk był niekwestionowaną gwiazdą sylwestrowej nocy w Zakopanem. Sylwestra na antenie TVP2 miało oglądać przeciętnie 6,06 mln osób, a w szczytowym momencie aż 8,01 mln.

twitter.com/KurskiPL

Wiadomości TVP. Pojechali po całości. ''Pseudoelity zazdroszczą Polakom sylwestra"

Sylwester Marzeń w Zakopanem to w ostatnich dniach jeden z najważniejszych tematów w serwisach informacyjnych TVP i TVP Info. W czwartek ''Wiadomości'' TVP pojechały już po całości ze swym paskiem - posunęli się o krok dalej niż zwykle. Mogliśmy bowiem przeczytać na nim, że ''Pseudoelity zazdroszczą Polakom sylwestra". Tyczy się to, rzecz jasna, konkurencji i ich imprez sylwestrowych, a także całej lewicy.

Prowadząca "Wiadomości" Danuta Holecka dodała z przekąsem, że nie każdemu podobał się sylwester organizowany przez TVP.

- "Sylwester Marzeń" odniósł niekwestionowany sukces - ponad 8 milionów widzów przed telewizorami, dziesiątki tysięcy przed sceną.  Ale nie każdemu się to podobało. Naszą wspólną sylwestrową zabawą gardzą niektórzy celebryci. To już zresztą nie pierwszy przykład pogardy tak zwanych elit, wobec zwykłych Polaków - powiedziała.

Twitter.com

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Nowe ognisko ptasiej grypy w Polsce. Objawy i powikłania, które mogą pojawić się u ludzi

3. Warszawiacy oszukani w sylwestra? Ratusz milczy

4. Joanna Szczepkowska próbowała pomóc umierającemu człowiekowi. Skandaliczne zachowanie pogotowia

5. W rządzie zasiada milioner. Znamy wartość majątku Mateusza Morawieckiego i ministrów

6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów