Wiadomości TVP Michał Adamczyk. Wiadomości TVP/30.08.20/ screenŹródło: Wiadomości TVP/30.08.20/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 31 Sierpnia 2020

Aż trudno uwierzyć, co Michał Adamczyk powiedział po "Wiadomościach". Obraźliwe porównanie

"Wiadomości" TVP poprowadził Michał Adamczyk. Dziennikarz Telewizji Polskiej postanowił zaatakować Rafała Trzaskowskiego. Poszło o awarię "Czajki". Redaktor najprawdopodobniej zapomniał, że nie pełni w studiu roli komentatora. Porównał Warszawę do Bangladeszu.

Od kilku dni cała Polska żyje wydarzeniami, jakie rozgrywają się w Warszawie. Druga już awaria oczyszczalni "Czajka" dała zwolennikom prawicy kilka powodów, by atakować włodarza Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. W spór polityczny o przyczyny wypuszczenia ścieków do Wisły włączyli się nie tylko parlamentarzyści. Również prowadzący "Wiadomości" TVP, Michał Adamczyk postanowił przedstawić swoją oburzającą opinię. Jego deklaracje mogą zaskakiwać między innymi przez wzgląd na doniesienia medialne o Telewizji Polskiej. Zdaniem dziennikarzy po wyborach prezydenckich stacja miała znacznie złagodzić swój przekaz.

Tadeusz Rydzyk w poważnych tarapatach. Pan Marek poszedł do sądu, nie mógł odpuścićTadeusz Rydzyk w poważnych tarapatach. Pan Marek poszedł do sądu, nie mógł odpuścićCzytaj dalej

"Wiadomości TVP. Michał Adamczyk porównał Warszawę do Bangladeszu

Publiczne media nie po raz pierwszy wywołują emocje. Od lat słyszymy oskarżenia o faworyzowanie Prawa i Sprawiedliwości przez redakcję "Wiadomości" TVP. Oliwy do ognia z pewnością dolał Michał Adamczyk, który na wizji odniósł się do warszawskiej awarii.- Ludzie latają w kosmos, tworzone są nowe technologie, a Warszawa nie potrafi zapanować nad ściekami jak w jakimś, za przeproszeniem, Bangladeszu - deklarował prowadzący "Wiadomości" TVP. We wczorajszym wydaniu programu informacyjnego przedstawiono też ujęcia Warszawy sprzed kilku miesięcy. Przypomnijmy, że skrajne zdarzenia pogodowe stanowią udręke Polaków od długiego czasu. Anomalie dawały się stolicy we znaki jeszcze podczas kampanii. Redaktorzy "Wiadomości" TVP najprawdopodobniej chcieli w ten sposób przedstawić Rafała Trzaskowskiego jako osobę nie zdolną do zarządzania.

Martwisz się o swoją emeryturę? Fatalne informacje, eksperci nie mają wątpliwościMartwisz się o swoją emeryturę? Fatalne informacje, eksperci nie mają wątpliwościCzytaj dalej

Rafał Trzaskowski w rozmowie z prasą deklarował, że Lech Kaczyński jest osobą, która podjęła decyzję o przeprowadzeniu rur oczyszczalni w pobliżu Wisły. Brat Jarosława Kaczyńskiego faktycznie pełnił funkcję prezydenta Warszawy. Polityk Platformy Obywatelskiej uważa, że to właśnie "błędy z przeszłości" mogły wpłynąć na niepokojące zdarzenie. "Dziś ponosimy konsekwencje błędów z przeszłości: z 1999 i 2005 r., o odrzuceniu planów budowy oczyszczalni na lewym brzegu i decyzji, których wynikiem są poważne błędy projektowe całego rurociągu. Dlatego od XI 2019 r. pracujemy nad zupełnie nowym systemem" - deklarował we wpisie na Facebooku. Tłumaczenia te nie przekonują polityków Lewicy oraz Prawa i Sprawiedliwości.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Beata Kozidrak w żałobie, zmarła najbliższa jej sercu osoba. Opublikowała poruszający wpis
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Jeden rodzaj mięsa tanieje z dnia na dzień. Winne dwa czynniki

dnia na dzień. Winne dwa czynniki

"Wiadomości" TVP podczas wczorajszego wydania zorganizowały na ulicach Warszawy nietypową sondę. Mieszkańcy stolicy byli zaczepiani przez dziennikarzy TVP oraz pytani o ich zdanie na temat awarii "Czajki". Przedstawione głosy krytykowały Rafała Trzaskowskiego. Padały apele o wzięcie się do pracy. Jedna z osób biorących udział w rozmowie zadeklarowała, że jest "przerażona". 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek zostawił list pożegnalny i nagle zniknął. Rodzina poprosiła o pomoc policję, właśnie wydano apel
  2. Wykop.pl nabrał się na fake newsa o TVP. Informacja zdobyła stronę główną
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Rząd podjął decyzję. Rozporządzenie podpisane. Klamka zapadła

Źródło: [Wiadomości TVP]