Wiadomości TVP. (screen) Twitter/TOP TVP INFOŹródło: (screen) Twitter/TOP TVP INFO
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 28 Września 2020

Tego jeszcze nie było. Do studia "Wiadomości" TVP nagle "wjechał" samochód, widzowie nie dowierzają

W serwisie Wiadomości TVP pojawił się materiał o agencie brytyjskiego wywiadu, który w raportach nazywany był Jamesem Bondem. Szpieg MI6 miał szpiegować w Olsztynie. Podczas materiału wyświetlonego przez TVP do studia nagle wjechał... samochód, którym miał poruszać się agent. Widzowie śmieją się z dziwnego efektu, który zastosowano na antenie.

"Tak jasne, Agent specjalny jeździł zaje*istą furę aby nie rzucać się w oczy. ***** ale odlot" - komentowali internauci.

Gwiazda TVN przeżyła dramatyczny wypadek. Okoliczności zdarzenia nadal nie są znaneGwiazda TVN przeżyła dramatyczny wypadek. Okoliczności zdarzenia nadal nie są znaneCzytaj dalej

Wiadomości TVP: James Bond realizował na terenie Polski tajną misję

"Bond, James Bond w 1964 roku realizował na terenie Polski tajną misję. Nie wiadomo, czy agent Jej Królewskiej Mości jeździł po naszym kraju jednym z kultowych aut filmowego 007" - możemy przeczytać na Twiiterze TOP TVP INFO. Cały historyczny materiał wyglądałby nawet w porządku, gdyby nie nagłe pojawienie się... samochodu.

Jego wjazd można zobaczyć tutaj.

Komputerowa makieta auta wzbudziła mieszane uczucia wśród widzów, którzy uważali ją głównie za śmieszną. Samochód miał przedstawiać ten, jakim jeździć miał w Polsce lat '60 po Olsztynie James Bond. Komentujący stwierdzili, że agent raczej zostałby zauważony, gdyby poruszał się w Polsce Ludowej w takim aucie.

Jarosław Jakimowicz nie ma hamulców? Tylko dla osób o mocnych nerwach, aż trudno uwierzyć, co pokazałJarosław Jakimowicz nie ma hamulców? Tylko dla osób o mocnych nerwach, aż trudno uwierzyć, co pokazałCzytaj dalej

James Bond w Olsztynie

IPN odnalazł dokumenty Służby Bezpieczeństwa, które wskazywały na inwigilację brytyjskiego szpiega. Możemy w nich przeczytać, że agent nazywał się James Bond. Sytuacja wydaje się o tyle dziwna, że w latach '60 czytelnicy znali już powieści o agencie Jej Królewskiej Mości, a James Bond pojawił się już także w trzech ekranizacjach. Co ciekawe, jak zapisały służby, "lubił piwo i interesował się niewiastami" - żadnej wzmianki o wstrząśniętym, niezmieszanym Martini?

Imię i nazwisko z pewnością nie są przypadkowe. Możliwe, że agent miał przyciągnąć uwagę bezpieki i dać pole manewru innym jednostkom brytyjskiego kontrwywiadu. Wyjechał z Warszawy już po roku spędzonym w Polsce i zniknął. Wciąż nie do końca wiadomo, jaka, prócz ewentualnego zmylenia polskich służb, miała być rola agenta Bonda.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Kultowa scena z obiadem polowym z "Czterech pancernych i psa" kryje za sobą porażającą historię. Aktorzy do dziś czują niesmak
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

źródło: [twitter.com/TOPTVPINFO]

Kupiła mięso w Biedronce, gdy otworzyła opakowanie zamarła. Wielu klientów może być oburzonychKupiła mięso w Biedronce, gdy otworzyła opakowanie zamarła. Wielu klientów może być oburzonychCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po 15 latach zażądali od niego zapłaty abonamentu RTV. Jednak wyrok sądu upokorzył Pocztę
  2. Pilnie zwołano sztab kryzysowy w Warszawie. "Sytuacja jest bardzo poważna"
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Policyjny radiowóz mógł doprowadzić do wielkiej tragedii. O krok od groźnego wypadku

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News