Wiadomości TVP znowu odleciały. Hołd dla Dudy.
Źródło: wiadomosci.tvp.pl/screen
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 20 Marca 2020

Kuriozalny hołd w "Wiadomościach" TVP. Tego jeszcze nie grali

Wiadomości TVP znowu odleciały, oddając Andrzejowi Dudzie niemal hołd. Czwartkowe wydanie programu poświęcone było pandemii wirusa, jako główny temat poruszany obecnie we wszystkich mediach. Przy tym pojawił się także wątek polityczny i nawiązanie do wyborów prezydenckich. Z pewnością nie zawiedli się sympatycy polskiego rządu i prezydenta. W materiałach nie zabrakło pochwał dla działań rządu i samego Andrzeja Dudy, który to niczym "wódz", jak na wojnie, jeździ na front i nie są mu obojętne losy kraju. To wszystko zostało wymienione i docenione.

W czwartkowym wydaniu "Wiadomości" szeroko omówione i pochwalone zostały działania polskiego rządu w obliczu epidemii koronawirusa. Doceniony został nie tylko szef rządu Mateusz Morawiecki, ale również w sposób szczególny prezydent Andrzej Duda. Jeden z materiałów znacznie poświęcony był krytyce wobec opozycji a wyróżnieniu obecnej władzy, na zasadzie "wiadomo, kto jest lepszy i kto tutaj rządzi". - Prezydent Andrzej Duda zebrał ponad 2 miliony podpisów poparcia. To dowód ogromnego zaufania Polaków do głowy państwa. Ale Koalicja Obywatelska krytykuje działania prezydenta, podobnie jak "tarczę antykryzysową", i przedstawia własne pomysły na przeciwdziałanie skutkom epidemii koronawirusa. Pojawiają się uzasadnione pytania o intencje, bo w przeszłości, gdy politycy KO rządzili, nie radzili sobie ze skutkami mniejszych kryzysów - zapowiedziała materiał Danuta Holecka, prowadząca czwartkowe wydanie "Wiadomości".

Tadeusz Rydzyk wydał nagłe oświadczenie. Wielu będzie oburzonych jego prośbąTadeusz Rydzyk wydał nagłe oświadczenie. Wielu będzie oburzonych jego prośbąCzytaj dalej

Wiadomości TVP znowu odleciały. Hołd dla Dudy. "Tak, jak na wojnie wódz..."

Im dalej w las, tym jeszcze weselej. W dalszej części czwartkowych "Wiadomości" zasugerowano, że opozycja może żądać przesunięcia daty wyborów prezydenckich z powodu niekorzystnych dla nich sondaży poparcia. Dziennikarz TVP stwierdził także, że mamy obecnie do czynienia z coraz większą nagonką na prezydenta, który to "walki z epidemią koronawirusa nie obserwuje z pozycji prezydenckiego Pałacu, a z placu boju".

- Tak, jak na wojnie wódz powinien jeździć na front, tak tutaj widzimy prezydenta Dudę, który sprawdza co się dzieje. I to dobrze - mówiła w materiale Edyta Hołdyńska, dziennikarka tygodnika "Sieci".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagranie z akcji polskiej policji. Mężczyźni grozili kobiecie, że ją zakażą. Przerażające sceny w sklepie
2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu

- Tak zwaną tarczę antykryzysową KO też zaatakowała [...]. Małgorzata Kidawa-Błońska przedstawiła też swoje propozycje. Nie bardzo wiadomo skąd Kidawa-Błońska chce wziąć pieniądze na sfinansowanie swoich pomysłów" - słyszymy dodatkowo w materiale.


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
  2. Grupa krwi a SARS-CoV-2. Co trzeci Polak może być w grupie największego ryzyka
  3. Dyrektorka polskiego szpitala robiła wszystko, by zdobyć sprzęt do badania zakażonych. Radość nie trwała długo
  4. Sprawdzono, czy Duda miał kontakt z zakażonym. Ujawniono wyniki testów pary prezydenckiej na obecność wirusa
  5. Polacy mieli wreszcie wrócić do domu. Skrajnie niebezpieczna sytuacja na lotnisku, jest zdjęcie
  6. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News