Wiadomości TVP. Wiadomości TVP/19.11.20/Screen
Źródło: Wiadomości TVP/19.11.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Listopada 2020

Podobnego paska w Wiadomościach TVP nie było od dawna. Posunęli się jeszcze dalej

Ostatnie "Wiadomości" TVP przekroczyły kolejne granice. Wyemitowano materiały straszące aborcją, eutanazją i handlem dziećmi. Ostrzegano przez "siewcami śmierci" oraz "lewackimi terrorystami". Porażające treści obejrzały tysiące Polaków.

Dzisiejsze wydanie "Wiadomości" TVP przedstawiło bieżące wydarzenia społeczno-polityczne. Kontrowersji nie budzi dobór informacji, a sposób, w jaki przedstawiono je opinii publicznej. "Sejm przeciwko szantażowi Brukseli" - brzmiał pierwszy przedstawiony pasek, stanowiący wstęp do prób powiązania budżetu Unii Europejskiej z zasadą przestrzegania samorządności w Polsce. - Propozycja Niemiec może zablokować przekazanie pieniędzy Polsce - grzmi reporter dziennika.

Lidl szykuje propozycję, jakiej jeszcze nie było. Do sklepów w Black Week ruszą tłumyLidl szykuje propozycję, jakiej jeszcze nie było. Do sklepów w Black Week ruszą tłumyCzytaj dalej

Dzisiejsze wydanie "Wiadomości" TVP porażają. Alternatywną rzeczywistość ujrzało tysiące widzów

Działania Niemiec nazwano próbą "politycznego zniewolenia". "Wiadomości" TVP ostrzegają, że unijne organy mogą uznać, że powszechna eutanazja, handel dziećmi przez gejów oraz dostęp do aborcji miałby stanowić podstawę do odebrania funduszy.

Nie jest to jednak najbardziej kontrowersyjny pasek, przedstawiony przez redakcję wieczornego dziennika informacyjnego. Mówiono też "furii niemieckich mediów".

Poinformowano o drastycznym wzroście pandemii oraz wydarzeniach, mających miejsce w Stanach Zjednoczonych. Przypomnijmy, że Donald Trump wciąż uskarża się na nieudowodnione oszustwa wyborcze. "Wiadomości" TVP szczególną uwagę poświęciły wczorajszym protestom, jakie przetoczyły się przez Warszawę. Strajk Kobiet musiał zmierzyć się z brutalną postawą funkcjonariuszy.

Zaskakujące doniesienia z północy kraju, prognoza pogody spłatała figla. Zdjęcia obiegają siećZaskakujące doniesienia z północy kraju, prognoza pogody spłatała figla. Zdjęcia obiegają siećCzytaj dalej

- Jeszcze bardziej brutalne i wulgarne. Jeszcze większe lekceważenie bezpieczeństwa oraz próby prowokowania policji - podawała Danuta Holecka. Reporterzy mówili o lewicowych bojówkarzach oraz skupili się na działalności Marty Lempart. "Siewcy śmierci chodzą" - mówiła rozmówczyni medium.

"Lewaccy zadymiarze chcą wywołać chaos" - wskazała redakcji "Wiadomości" TVP na pasku i w tytule materiału. Oskarżono tłum o napieranie na policję oraz próby przerwania policyjnego kordonu.

- Policja musiała interweniować - tłumaczył dziennikarz. Przypomnijmy więc, że w wyniku działań policji posłance Platformy Obywatelskiej połamano legitymację. Magda Biejat - przedstawicielka Razem w parlamencie - została zaatakowana gazem, gdy wyjmowała dokumenty przy służbach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czy Agata Duda bez słów całkowicie sprzeciwiła się mężowi? Symboliczne zdjęcia obiegają sieć
2. WHO wskazało, co należy zrobić, aby lockdown nie był koniecznością. Mocna teza organizacji
3. Czy Tadeusz Rydzyk chce doprowadzić do upadku większości PiS? Pojawiła się zaskakująca opinia

Wicemarszałkowi Sejmu uniemożliwiano zaś podjęcie poselskiej interwencji, co skończyło się naruszeniem nietykalności. "Wiadomości" TVP nie mogły jednak nie skrytykować polityków. Podano, że opozycja dąży do eskalowania atmosfery awantury.

Gościem "Wiadomości" TVP po zaprezentowaniu wszystkich materiałów była przedstawicielka węgierskiego rządu. Nasz partner jest głównym oponentem powiązania funduszy unijnych z praworządnością. Według nich chodzi bowiem m.in. o zmuszenie Węgier do przyjmowania uchodźców.

Wpadka w Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Fatalne przejęzyczenie gospodyni programu, szybko musiała się poprawićCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające wyznanie pielęgniarki. Obnażyła problemy, z którymi muszą się borykać każdego dnia
  2. Pogromca tłuszczu, kilogramy same znikają, a wystarczy pić go raz dziennie. Imbir z 2 dodatkami sprawi, że odchudzanie będzie czystą przyjemnością
  3. Kasia i Aleksandra wzięły ślub w Polsce, teraz wychowują małego chłopca. "Okazał się naprawdę cudownym maleństwem"
  4. Psy zaatakowały 11-latka, zadały mu bardzo dotkliwe rany. Dziecko trafiło do szpitala
  5. Sławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczeć
  6. Gigantyczna blizna na głowie mogła wywoływać ciarki. Cejrowski zdradził kiedyś tajemnicę o swoim ojcu, trudno uwierzyć
  7. Niespodziewana oferta w Biedronce. Do sprzedaży trafi nowoczesny sprzęt do sprzątania

Źródło; [Wiadomości TVP 19.11.20]