Wiadomości TVP Duda. Wiadomości TVP/ screenŹródło: Wiadomości TVP/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Czerwca 2020

Wiadomości TVP przebiły same siebie. Materiał przejdzie do historii polskich mediów, trudno uwierzyć

Wiadomości TVP wyemitowały oburzający materiał na temat relacji między Donaldem Trumpem a Andrzejem Dudą. Zdaniem wielu doszło do niedopuszczalnej manipulacji. Takiego zdarzenia jeszcze nie było.

Telewizja Polska nie od dziś zmaga się z zarzutami przedstawianymi przez zwolenników opozycji. Stronniczość, faworyzowanie Zjednoczonej Prawicy, ataki na Rafała Trzaskowskiego czy homofobia to jedynie wierzchołek lodowy oskarżeń, które kierowane są w stronę TVP. Najnowsze wydanie najlepiej oglądanego programu informacyjnego, czyli "Wiadomości" TVP z pewnością dolało oliwy do ognia. To, w jaki sposób przedstawiono politykę międzynarodową, oburzyło wielu.

Jest pilna, przełomowa decyzja. Odmieni walkę z pandemią, Polska stworzy swój lekJest pilna, przełomowa decyzja. Odmieni walkę z pandemią, Polska stworzy swój lekCzytaj dalej

Wiadomości TVP w skandaliczny sposób o relacji Duda-Trump

Relacje transatlantyckie i polsko-amerykańskie stały się jednym z głównych tematów ostatniego wydania Wiadomości TVP. Jednak to, w jaki sposób przedstawiono rolę Andrzeja Dudy w budowaniu więzi z Donaldem Trumpem, pozostawia wiele do życzenia. Już w najbliższą środę dojdzie do spotkania z prezydentem Stanów Zjednoczonych. Będzie to jedenaste spotkanie liderów obu państw. - Prezydent od 5 lat walczy o interes Polski i ma w tym pełne wsparcie największego mocarstwa na całym świecie - deklaruje autor materiału.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Rafał Trzaskowski nie wytrzymał pytania TVP. Parsknął śmiechem, jest nagranie
2. Zatrważające doniesienia. Zakaz zbliżania się do plaż. Najwyższy stan ostrożności wprowadzony na północy Francji

Wiadomości TVP przedstawiły Andrzeja Dudę jako twórce polskiego snu. - To co przez dekady było marzeniem, teraz jest rzeczywistością. Od listopada możemy podróżować do Stanów Zjednoczonych bez wiz - tłumaczy reporter TVP. Jednak to zakończenie klipu wzbudziło największe emocje.

- Czy polski sen nadal będzie trwał? Czy Polacy nadal będą się cieszyli najlepszym okresem od ostatnich kilkuset lat? O tym wszystkim zadecydujemy w nadchodzacych wyborach prezydenckich. - wskazywał reporter, jawnie sugerując, że głos na zwolennika opozycji jednoznacznie przekreśli stosunki polsko-amerykańskie. W tle widzowie ujrzeli wówczas uśmiechniętych Andrzeja Dudę oraz Donalda Trumpa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 300 plus rusza od lipca, ale dostaną nie tylko dzieci. Świadczenie trafi też do niektórych dorosłych, może dostaniesz i ty
  2. Nagłe oświadczenie ministerstwa zdrowia. Sklepy nie będą obsługiwały klientów bez maseczek?
  3. Co dalej partią Piotra Ikonowicza? "Rzeczpospolita": Zostanie zdelegalizowana
  4. Mateusz Morawiecki i coś, o czym nigdy nie mówił, wszystko wyszło na jaw. "Bili go, szantażowali, kazali kopać własny grób"
  5. TVP Info znów bezczelnie manipuluje i szczuje na LGBT+ bez żadnych oporów. Przesadzili, nie mają żadnych zasad
  6. Panika w chorwackim kurorcie. Rekin podpłynął niebezpiecznie blisko, udało się go nagrać

Źródło: [Wiadomości TVP 19.06.20]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News