Wiadomości TVP Michała Adamczyka.. tvp.info (screen z "Debata prezydencka w TVP")Źródło: tvp.info (screen z "Debata prezydencka w TVP")
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 18 Czerwca 2020

Chwyta za serce. Dziennikarz ujawnił fakty z przeszłości głównej twarzy Wiadomości TVP, Michała Adamczyka

"Wiadomości" TVP zdaniem wielu ostatnimi czasy nie słyną z dziennikarskiej rzetelności, a słowa prowadzących główne pasmo informacyjne Telewizji Polskiej są szeroko komentowane przez rywalizujące z telewizją publiczną media. W odzyskaniu wiarygodności redaktorom nie pomoże zapewne wczorajsza debata prezydencka. Prowadzący wydarzenie Michał Adamczyk został nazwany "twarzą parodii".

Nie milkną echa po wczorajszej debacie prezydenckiej w Telewizji Polskiej, która zdaniem wielu okazała się jawną farsą. Mowa przede wszystkim o zadawanych kandydatom mocno absurdalnych pytaniach, które zamiast wizji służby zdrowia, edukacji czy gospodarki, dotyczyły kontrowersyjnych tematów, silnie polaryzujących społeczeństwo, jak choćby uchodźców, LGBT, euro czy szczepionek.

Działania Telewizji Polskiej skomentował choćby Roman Giertych: "Pytania TVP można skrócić: Czy chcemy, aby homoseksualni emigranci przynieśli nam euro, aby kupić szczepionki i zaszczepić obowiązkowo dzieci na I Komunię?". Bez szwanku z lawiny krytyki nie wyszedł także prowadzący debatę Michał Adamczyk.

Czego życzycie Jarosławowi Kaczyńskiemu z okazji urodzin? Możecie się zdziwić, ile lat dziś kończyCzego życzycie Jarosławowi Kaczyńskiemu z okazji urodzin? Możecie się zdziwić, ile lat dziś kończyCzytaj dalej

"Wiadomości" TVP. Michał Adamczyk krytykowany

Krytyczny wobec wyborów jednego z prowadzących "Wiadomości" TVP dziennikarza okazał się m.in. jego dawny kolega z pracy. "Miśka Adamczyka znam od 15 lat. Jest jedną z osób, dzięki którym zostałem reporterem Wiadomości. Bardzo mi pomógł, kiedy byłem 20-letnim praktykantem w redakcji", czytamy we wpisie dziennikarza Kamila Dziubki z Onetu. I dalej: "Tym bardziej jest mi przykro, że kończy jako twarz takiej parodii".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Krystyna Pawłowicz miała złamane serce, a nikt o tym nie mówi. Głęboko skrywane tajemnice jej przeszłości ujrzały światło dzienne
2. Są ofiary, w tym dzieci. Łzy same napływają do oczu. Porażająca strzelanina. Dramatyczne wieści prosto z Rosji

Kamil Dziubka krytykuje Michała Adamczyka.

Jednym z komentujących wpis Dziubki był Tomasz Lis, w opinii którego "lepiej nie przyznawać się do znajomości" z Adamczykiem. "Ja się nie przyznaję. Ręki bym mu też już nie podał", twierdzi znany dziennikarz.

"Czy oni myślą, co będzie po rządach PIS-u? Zastanawiają się nad swoją karierą i jej dalszym ciągiem? Przecież to, co robią, to jest zawodowe samobójstwo", pisze jeden z użytkowników Twittera. "Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy", uważa z kolei były poseł na Sejm z ramienia PSL Janusz Piechociński.

Jakie jest Państwa zdanie na temat wczorajszej debaty prezydenckiej w Telewizji Polskiej?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wojsko może cię wezwać do wykonania świadczenia osobistego pod groźbą kary. Zawiadomienia już rozsyłane
  2. Ogromny skandal w McDonald\'s. Klienci oburzeni niewyobrażalnym zachowaniem. W sieci zawrzało
  3. Polityk PiS nagle w programie na żywo w poniżających i pogardliwych słowach obraził społeczność LGBT. Uniżał im, jak tylko potrafił
  4. Zakochana w Andrzeju Dudzie internautka zaatakowała Martę Kaczyńską. Wyciągnęła fakty z jej przeszłości
  5. Ksiądz znany na całą Polskę bez żadnych skrupułów wykorzystywał dzieci. Ujawniono porażające zwierzenia kolejnej ofiary
  6. Zmiany w zasadach kwarantanny. Decyzja ucieszy osoby wracające do pracy

Źródło: Twitter

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News