We wtorkowych "Wiadomościach" TVP przestrzegano przed obowiązującym na Zachodzie handlem dziećmi.. wiadomosci.tvp.pl (screen z wydania "Wiadomości" 17.11.20)
Źródło: wiadomosci.tvp.pl (screen z wydania "Wiadomości" 17.11.20)
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 17 Listopada 2020

Kiedy przekazywanie fałszywych treści zostanie w końcu ukrócone? "Wiadomości" TVP znowu o targach dzieci dla gejów

We wtorkowych "Wiadomościach" TVP po raz kolejny usiłowano wmówić nam, że weto w sprawie unijnego budżetu to święta wojna o polską suwerenność. Przy okazji przestrzegano przed obowiązującym na Zachodzie handlem dziećmi.

W materiale "Polska i Węgry bronią unijnych traktatów" po raz kolejny spróbowano przekonać widzów, że rząd Prawa i Sprawiedliwości, wetując budżet, walczy o polską suwerenność. Przy okazji zaprezentowano straszliwą wizję państwa, jaką chętnie zrealizowałaby u nas skrajna Lewica.

Nie żartujemy, ksiądz otworzył poradnię im. Jana Pawła II. Nie żartujemy, ksiądz otworzył poradnię im. Jana Pawła II. "Przygotowuję pary do poczęcia dziecka"Czytaj dalej

"Wiadomości" TVP ostrzegają

"W tej sprawie stanowisko Polski jest niezmienne", rozpoczął autor fragmentu Konrad Wąż, odnosząc się do próby uzależnienia unijnego budżetu od przestrzegania zasad praworządności przez państwa należące do wspólnoty.

Zdaniem politologa Artura Wróblewskiego brukselskie instytucje testują obecnie, "jak daleko mogą pozwolić sobie z Polakami". Zgoda na propozycje Niemiec (a konkretniej finansowy szantaż) miałaby z kolei oznaczać podporządkowanie się "skrajnie lewicowej polityce", zauważa autor materiału.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nieludzkie zachowanie, zapakowała w worek kocią rodzinę. Jest poszukiwana
2. Biedronka zaliczyła potężną wtopę. Nie zostawili na sieciówce suchej nitki
3. Kilkadziesiąt tysięcy osób podpisało petycję o odwołanie Czarnka. Ludzie mają dość

Spodziewany efekt? Zgoda na swobodne zabijanie nienarodzonych dzieci, promocja "ideologii LGBT" oraz wprowadzenie eutanazji na żądanie nie tylko samego zainteresowanego, ale również jego rodziny.

Dziennikarz "Gazety Polskiej Codziennie" Adrian Stankowski przestrzegał przed realiami znanymi z Holandii, gdzie, jak mówi, dopuszcza się eutanazję dzieci do 12. roku życia. W Belgii z kolei, jak zaznacza, odbywają się targi, na których handluje się dziećmi.

Totalna kompromitacja prokuratury? Roman Giertych ujawnia, chodzi o sąd i Totalna kompromitacja prokuratury? Roman Giertych ujawnia, chodzi o sąd i "krytykę PiS"Czytaj dalej

Handel dziećmi

Tezę szybciutką potwierdził, rzecz jasna, Konrad Wąż. Tak oto usłyszeliśmy, że w Belgii można bez krępacji kupić i sprzedać dziecko. Do wyboru, do koloru. "Za około 100 tys. dolarów geje mogli kupić tam dziecko w wybranym kolorze skóry czy włosów", przekonywano.

Dalej: wynajęcie macicy oraz pakiety VIP, według których osoby nieheteronormatywne miałyby otrzymywać gwarancję na dziecko, tj. otrzymania kolejnego, gdyby pierwsze zmarło w przeciągu roku.

Następnie przytoczono słowa prezesa targów "Men having babies" Shermana L. Taylora II. Organizacja od lat zajmuje się m.in. tematem etycznej surogacji, a zatem wynajmowaniem matki zastępczej do urodzenia dziecka, która zostanie zapłodniona metodą in-vitro. Rzecz prosta, nie ujęto tego w ten sposób. Zdaniem "Wiadomości" jest to przecież skandaliczny handel dziećmi. Warto wspomnieć, że w Belgii zakazana jest surogacja komercyjna.

Potem było już klasycznie: podawana na wszelakie sposoby, uparcie broniona przez obóz rządzący, specyficznie pojmowana przez polityków suwerenność, oraz – a jakże! – duże poparcie społeczne dla zdecydowanych działań rządu blokujących niemieckie rozporządzenie.

I dobrze. Walka wytoczona przez polski i węgierski rząd toczy się bowiem o suwerenność dla wszystkich krajów członkowskich wspólnoty. Na ekranie widzimy powiewającą biało-czerwoną flagę. Kurtyna.

źródło: "Wiadomości" TVP

Poseł PiS oskarżony o zranienie nożem. Ma odpowiadać przez sądemPoseł PiS oskarżony o zranienie nożem. Ma odpowiadać przez sądemCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zatrważająca relacja ratownika pogotowia. Do pacjentki dotarli 6 godzin po wezwaniu, konsekwencje były opłakane
  2. Kulinarne mistrzostwo - ziemniaki pieczone w piekarniku, które smakują jak z ogniska. Od razu poczujesz smak beztroskich, wakacyjnych chwil
  3. Czy powstanie komisja śledcza ws. nagrań Romana Giertycha? Znaczący komentarz Radosława Fogiela, wicerzecznika PiS
  4. Jurek Owsiak odniósł się do podłych słów lidera Bayer Full, uniżających zespołowi Kult. Wydarzyło się coś niesamowitego, historyczny moment
  5. Dramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodny
  6. Trwa akcja. Na ziemię spadł meteoryt. W popularnym w Europie regionie tysiące osób wstrzymało oddech
  7. Masowe wycinanie lasów w Amazonii może mieć katastrofalne skutki. Zaskakujący apel naukowców