Wiadomości TVP niedziela. Gość Wiadomości TVPŹródło: Gość Wiadomości TVP
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 15 Czerwca 2020

Zadziwiająca awantura tuż po Wiadomościach TVP. Prowadzący nie wytrzymał

Wiadomości TVP często stają się obiektem krytyki za swoją stronniczość i wspieranie rządu PiS. Tym razem prowadzący je Michał Adamczyk postanowił odgryźć się politykowi opozycji, który skrytykował jego miejsce pracy.

Gościem programu "Gość Wiadomości" był poseł Paweł Zalewski z Koalicji Obywatelskiej. Już na samym początku programu Zalewski zaatakował TVP. - Ja występuję w tym programie po to, by pokazać socjotechnikę, którą się państwo posługujecie jako redaktorzy - zaczął rozmowę. - Jak widzicie państwo, pan redaktor mi przerywa i potwierdza moją tezę, że bierze udział w kampanii wyborczej pana prezydenta Dudy - stwierdził.

Cały świat usłyszał słowa Andrzeja Dudy o LGBT. “Niebywała agresja”, jeden z premierów żąda reakcjiCały świat usłyszał słowa Andrzeja Dudy o LGBT. “Niebywała agresja”, jeden z premierów żąda reakcjiCzytaj dalej

Wiadomości TVP. Rozsierdzony Michał Adamczyk

Słowa Zalewskiego bardzo nie spodobały się prowadzącemu program Michałowi Adamczykowi. - Gdy rządziła Platforma Obywatelska, a prezesem Telewizji Polskiej był Juliusz Braun, to w programie publicystycznym na żywo publika śpiewała Donaldowi Tuskowi gromkie "Sto lat" - przypomniał redaktor. - Z Telewizji na umowy "śmieciowe" wypychano dziennikarzy, łącznie 400 osób. Nie pokazywano przesłuchania Bronisława Komorowskiego w sprawie WSI, bo uznano, że mogłoby to zaszkodzić jego wizerunkowi - wyliczał. - Między pierwszą i drugą turą wyborów nie pokazano żadnych sondaży, bo były nieprzychylne dla Komorowskiego. Na polecenie żony Bronisława Komorowskiego ocenzurowano z nią wywiad - kontynuuował Adamczyk. - Proszę powiedzieć, gdzie pan wtedy był? Dlaczego wtedy Paweł Zalewski milczał? - pytał retorycznie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz zadziwił wiernych na niedzielnej mszy. Modlił się, aby Bóg dał jego kandydatowi zwycięstwo
2. Wypłynęły nowe informacje o bonie na wakacje. Padł możliwy termin, kiedy Polacy dostaną pieniądze

Zalewski jednak nie podjął tematu. - Chcę przypomnieć o szwindlach ekipy PiS-u, o tym, że dzisiaj Ministerstwo Zdrowia zainwestowało 150 mln zł w respiratory od firmy, która oszukała państwową spółkę - odparł. Jego słowa zostały jednak zupełnie zignorowane przez prowadzącego.

Wymienione przez Michała Adamczyka sytuacje nie przeszkadzały mu najwidoczniej w czasie, gdy miały miejsce, ponieważ prowadzący Wiadomości TVP pracuje w tej stacji nieprzerwanie od 2001 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Możesz dostać nawet 31 tys. zł. Najpierw musisz jednak złożyć wniosek
  2. Płonie samochód. Jedna osoba nie żyje. Gigantyczna tragedia na Mazowszu, wypadek i pożar.
  3. Polityk PiS nagle w programie na żywo w poniżających i pogardliwych słowach obraził społeczność LGBT. Uniżał im, jak tylko potrafił
  4. Zakochana w Andrzeju Dudzie internautka zaatakowała Martę Kaczyńską. Wyciągnęła fakty z jej przeszłości
  5. Ksiądz znany na całą Polskę bez żadnych skrupułów wykorzystywał dzieci. Ujawniono porażające zwierzenia kolejnej ofiary
  6. Negatywne skutki spowalniania koronawirusa. WHO i UNICEF biją na alarm

Źródło: Gość Wiadomości TVP

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News