Wiadomości TVP zaliczyły wpadkę roku. Wiadomości TVP/ screenŹródło: Wiadomości TVP/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 11 Maja 2020

Wiadomości TVP zaliczyły wpadkę roku. Niecenzuralne treści o wczesnej godzinie, dzieci mogły siedzieć przy telewizorach

Wiadomości TVP w swoim ostatnim wydaniu poświęciły swój czas antenowy na rzecz byłego działacza Nowoczesnej. Aktywista znany jest ze swoich gróźb, rzucanych pod adresem między innymi Jarosława Kaczyńskiego. To, jak opisano sprawę przez Telewizję Polską, zaskoczyło widzów.

Telewizja publiczna nie po raz pierwszy zaskakuje opinię publiczną. Wyemitowali już wiele materiałów, w których zdaniem oglądających naruszyli zasadę obiektywizmu oraz bezstronności. Tym razem postanowili zając się sprawą wpisów byłego aktywisty partii Ryszarda Petru. Groził on liderom Prawa i Sprawiedliwości śmiercią. Internetową działalnością mężczyzny zajęła się policja oraz prokuratura. Przedstawi mu ona adekwatne zarzuty.

Zakonnice z Włocławka usłyszały alarm i ruszyły do Okna Życia. Znalazły nie tylko małą dziewczynkęZakonnice z Włocławka usłyszały alarm i ruszyły do Okna Życia. Znalazły nie tylko małą dziewczynkęCzytaj dalej

Wiadomości TVP zaskakują niecenzuralnym słownictwem

Na łamach jednego z najlepiej oglądanych programów informacyjnych w Polsce przedstawiono niepokojący wpis Kamila K. Całe zamieszanie wywołane przez narodowe medium polega na odczytaniu horrendalnego wpisu działacza. Lektor telewizji publicznej przytoczył wulgarne słownictwo, do jakiego dopuścił się zatrzymany. Nikt jednak nie ocenzurował przekleństw, jakie padły na antenie stacji. Nie wiemy, czy było to zamierzone działanie, czy jedynie niewinna wpadka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łukasz Szumowski w zaskakujących słowach: "Gdyby nie zakażenia koronawirusem na Śląsku, mielibyśmy już tendencję spadkową"
2. Nowy zakaz wchodzi 20 maja. Objętych ponad 100 tys. sklepów, dotknie 9 mln Polaków, dla połowy z nich będzie nieprzyjemną niespodzianką

Przypomnijmy, że Kamil K. na swoim Twitterze zadeklarował, że jest coraz bliżej poświęcenia się na rzecz Polski. Jego zdaniem oznacza to wyeliminowanie prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Jak poinformował Maciej Wąsik, poseł Prawa i Sprawiedliwości, dzisiaj rano doszło do zatrzymania internetowego aktywisty.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Najnowsze wyniki badań dają zaskakujące wyniki. Tysiące Polaków już przeszło koronawirusa
    2. Jutro rząd zniesie kolejne obostrzenia. RMF FM podało jakie. Świetna wiadomość
    3. Jednak wyjedziemy na wakacje poza granice kraju? Wiceminister uchylił rąbka tajemnicy, ale jest haczyk
    4. Ratownicy przyjechali do leżącego na chodniku 55-latka. W karetce mogło dojść do tragedii, nagle wyjął nóż
    5. Premiera "Zabawy w chowanego" braci Sekielskich szybciej niż się wszyscy spodziewali. Jest data
    6. Polski podróżnik ma objawy koronawirusa. Jest w najbardziej zagrożonym terenie, wyjawił wszystkie szczegóły

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News