Wiadomości TVP w wieczornym wydaniu pokazało coś, czego najmłodsza grupa wiekowa nie powinna zobaczyć.. Wikimedia Commons/Krzysztof WróbelŹródło: Wikimedia Commons/Krzysztof Wróbel
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 9 Maja 2020

Wiadomości TVP przedstawiły treści niewłaściwe w stosunku do kategorii wiekowej. Skandaliczne i gorszące dla dzieci

Wiadomości TVP w swoim wieczornym wydaniu pokazały coś, co jest nieadekwatne do grupy odbiorców, mogącej akurat siedzieć przed ekranem telewizora. Tego dzieci i młodzież nie powinni zobaczyć. Telewizja Polska chciała uderzyć w Pawła Tanajno, a zaszkodziła poniekąd samej sobie. Ciekawe, co na to rodzice dzieci, w obecności których pokazały się takie niespodziewane treści na ekranach ich telewizorów. Przesadzili?

Paweł Tanajno to znany przedsiębiorca i jeden z bezpartyjnych kandydatów na prezydenta, który zasłynął ostatnio w mediach udziałem w Strajku Przedsiębiorców w Warszawie, któremu dowodził i jest odpowiedzialny za zwołanie sporej grupy osób do udziału w tym proteście. Za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonował zdarzenie.

Prawdziwy kryzys PiS? Sytuacja, jakiej jeszcze nie było, mówi się o Kurskim i ZiobroPrawdziwy kryzys PiS? Sytuacja, jakiej jeszcze nie było, mówi się o Kurskim i ZiobroCzytaj dalej

Wiadomości TVP gorszą dzieci i młodzież?

Przedsiębiorcy wraz z Pawłem Tanajno, który stał na czele strajku, domagali się m.in. bardziej skutecznego wsparcia finansowego niż to zaproponowane przez rząd w tarczy antykryzysowej. Oczekiwali też przed Kancelarią Premiera na spotkanie z nim. To wszystko najwyraźniej nie przypadło do gustu partii rządzącej i Telewizji Polskiej, która do niej przynależy jako stacja publiczna.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Służby w porażających okolicznościach wyłowiły ciało dziecka. Przekazano zatrważające szczegóły
2. Jak dostać się do fryzjera? Wizyty w salonach ulegną ogromnym zmianom

Postanowiono uderzyć w Pawła Tanajno. Wyciągnęli jego dawne, wulgarne wpisy w mediach społecznościowych. Tym samym jednak uderzyli także w samych siebie, pokazując w wieczornym wydaniu "Wiadomości" treści nieodpowiednie dla dzieci i młodzieży. A przecież oglądają to niekiedy całe rodziny z dziećmi, szczególnie te sympatyzujące władzy i chętnie pobierające zasiłek 500 plus, których w naszym kraju nie brakuje.

Co ukazało się na ekranach telewizorów w wielu polskich domach? Widzowie "Wiadomości", w tym również ci najmłodsi, mogli bowiem zobaczyć bardzo gorszące zdania z użyciem wulgarnego słownictwa: "mocniej wal konia, szybciej dojdziesz" czy "jak ci się nie podoba moje pisowanie, to możesz mi postawić pałę". Są to dawne wpisy Tanajno i oczywiście potępiamy takie zachowania, jednak "Wiadomości" Telewizji Polskiej powinny naszym zdaniem dobrze się zastanowić, zanim pokażą takie treści.

 

wiadomości tvp

wiadomości tvp

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sytuacja trudna do skomentowania. Szpital obciął pensje pielęgniarkom
  2. Płonie las na Mazowszu. Ogromny pożar. Ogień pojawił się w dwóch miejscach
  3. O. Rydzyk o sianiu paniki. Wielu katolików będzie przestraszonych i wściekłych "Daliśmy się puścić w taki kanał zła"
  4. Uwaga ostrzeżenie. Z konta bankowego zniknęła astronomiczna kwota, może dotyczyć każdego
  5. Zatrważające słowa Krystyny Pawłowicz ws. przyszłości naszego kraju. Wzywa do modlitwy, o co chodzi?
  6. Rzecznik rządu o trzecim etapie znoszenia obostrzeń. Podał termin, wielu się ucieszy