"Wiadomości TVP" spotkały się niecodzienną sytuacją. (zdj. Il. ) Wiadomości TVPŹródło: (zdj. Il. ) Wiadomości TVP
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 5 Czerwca 2020

Zaprosili go do "Wiadomości" TVP, zdecydował się na bojkot. Pojawiły się mocne tłumaczenia

"Wiadomości" TVP są jednym z najlepiej oglądanych programów informacyjnych w Polsce. Wielu wciąż zarzuca jednak stacji brak obiektywizmu oraz jawne popieranie Prawa i Sprawiedliwości. Oskarżenia te wywołały bojkot mediów publicznych. Jeden z aktywistów miejskich postanowił przyłączyć się do opozycyjnej akcji.

Wybory prezydenckie stały się dla telewizji publicznej paliwem napędowym. Coraz więcej materiałów emitowanych przez stację dotyczy dwóch najbardziej popularnych kandydatów. Rafał Trzaskowski oraz Andrzej Duda od kilku dni znajdują się w centrum uwagi Telewizji Polskiej. Wydawcy "Wiadomości" TVP postanowili więc zaprosić warszawskiego aktywistę, który miał skomentować poczynania włodarza Warszawy. To, co odpisał redaktorom medium, poruszyło wielu.

Tragiczne informacje, nie żyje znany polski dziennikarz. Miał tylko 45 latTragiczne informacje, nie żyje znany polski dziennikarz. Miał tylko 45 latCzytaj dalej

"Wiadomości" TVP straciły ważnego gościa

Jan Mencwel, bo o nim mowa, otrzymał zaproszenie do wystąpienia w jednym z materiałów, który miał ukazać się w "Wiadomościach" TVP. Lider stowarzyszenia Miasto Jest Nasze zdecydował się odrzucić propozycję. W przesłanej do medium odpowiedzi zarzucił redkatorom naruszanie etyki dziennikarskiej. "To, co robicie w Wiadomościach, nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem" - wyjaśnia Mencwel. Wskazuje, że ma wiele uwag wobec prezydentury Rafała Trzaskowskiego, jednak nie uważa, aby telewizja publiczna była dobrym miejscem do ich wygłaszania.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kaczyński nie wytrzymał i wulgarnie obraził opozycję. Słowa, które jeszcze nigdy nie padły, zatrważające
2. PR: Polska otworzy granicę w przyszłym tygodniu. Może być przełom

Za pomocą mediów społecznościowych przekazał swoim sympatykom swoje stanowisko na temat programów Telewizji Polskiej. - Otrzymałem dziś propozycję, by wypowiedzieć się dla Wiadomości TVP o prezydenturze Rafała Trzaskowskiego. Oj, miałbym o czym mówić. Ale po namyśle na propozycję odpisałem tak jak na screenie - informuje były kandydat do rady m.st. Warszawy.

Wiadomości TVP

Wiadomości TVP


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lepiej przygotuj się na spore kłopoty z dostępem do pieniędzy. Aż 6 największych banków ostrzega klientów
  2. Policja wydała pilny komunikat. Zaginęła 8-latka i jej matka. Wyszły z domu i przepadły
  3. Okrzyknięto go „ulicznym weterynarzem”. Uratował ponad 400 zwierząt, nie chciał pieniędzy
  4. ZUS poniżył chorego na raka. "Kazała mu czytać kartkę na drzwiach"
  5. Radio Maryja promuje oburzające tezy na temat księży wykorzystujących dzieci. "Trzeba powiedzieć dość"
  6. Ostrzeżenia IMGW dla kilku województw. Nadciągają burze z gradem

Źródło: Twitter

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News