Wiadomości TVP - Katarzyna Kowalska. Wiadomości TVP/ screenŹródło: Wiadomości TVP/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Maja 2020

Kasia Kowalska pojawiła się nawet w Wiadomościach TVP. Zdumiewający materiał Telewizji Polskiej

Wiadomości TVP jako bohaterkę swojego dzisiejszego wydania wybrały Katarzynę Kowalską. Znana polska piosenkarka została przedstawiona w nieciekawym świetle. Poszło o jeden z jej koncertów. Temat wywołał niemałe poruszenie wśród opinii publicznej.

Katarzyna Kowalska spowrotem dostała swoje pięć minut w polskim show-biznesie. Piosenkarka postanowiła zagrać dla swoich fanów kolejny koncert. Zorganizowane przez nią wydarzenie wzbudziło ciekawość redaktorów Telewizji Polskiej, którzy postanowili przeprowadzić na jej temat obszerny materiał. Zaprezentowany został w dzisiejszym, głównym wydaniu "Wiadomośći". To, co zobaczyli w nim widzowie, u wielu spowodować mogło spore zdumienie.

Ogromne niebezpieczeństwo nie tylko dla turystów. Ktoś rozrzuca groźną substancję po lesie, padło już wiele zwierzątOgromne niebezpieczeństwo nie tylko dla turystów. Ktoś rozrzuca groźną substancję po lesie, padło już wiele zwierzątCzytaj dalej

Wiadomości TVP: Zaskakujący materiał telewizji publicznej na temat Katarzyny Kowalskiej

W głównym paśmie informacyjnym telewizji publicznej wyemitowano materiał na temat Prezydenta Ciechanowa, będącego jednocześnie członkiem PSL-u. Prowadząca programu wskazała, że polityk nie zgadza się na przeprowadzenie w Polsce wyborów korespondencyjnych ze względu na zagrożenie zdrowia oraz życia Polek i Polaków. Danuta Holecka zwróciła również uwagę, że działacz ludowców jednocześnie nie zareagował, gdy w jego gminie zorganizowany został koncert Katarzyny Kowalskiej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kasia Kowalska oskarżona o zarabianie na pandemii. Padły mocne słowa
2. Pieniądze klientów największego banku w Polsce zagrożone. Instytucja apeluje

"Wybory NIE, koncert TAK" - napis ten widniał na pasku wykorzystanym do opisania działań Prezydenta Ciechanowa oraz Katarzyny Kowalskiej. Z doniesień Telewizji Polskiej wiemy, że Sanepid uznał to za jedoznaczne zlekceważenie procedur bezpieczeństwa przez piosenkarkę i polityka. Warto dodać, że plenerowe wydarzenie zgromadziło tłumy mieszkańców. Sprawa stała sie przedmiotem działań prowadzonych przez policję oraz prokuraturę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Pacjent wszczął awanturę w przychodni. Doszło do rękoczynów, jedna osoba ranna
  3. Rada Ministrów właśnie wprowadza zmiany, o których musicie wiedzieć. Chodzi o obostrzenia
  4. Tadeusz Rydzyk ma dzisiaj urodziny. Tak wyglądała jego kariera
  5. Episkopat namawia do chodzenia do kościoła. "Można wybrać inne dni tygodnia"
  6. Mają tylko kilka godzin na opuszczenie domu. Tłumy wyszły na ulice w zagranicznych miastach

Źródło: Wiadomości TVP

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News