wiadomości tvp lgbt. Screen z Wiadomości TVP - wydanie 02.07.20. - 19:30Źródło: Screen z Wiadomości TVP - wydanie 02.07.20. - 19:30
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 2 Lipca 2020

"Wiadomości" TVP znów biją rekordy żenady. Wprost zrównują LGBT z przestępstwem na tle wykorzystywania, nie mają żadnych granic

"Wiadomości" TVP w dzisiejszym wydaniu bezczelnie szczują na środowisko LGBT, zrównując orientację seksualną i edukację seksualną, z pedofilią i wykorzystywaniem na tle seksualnym. Nie trzeba zaznaczać, że jest to niezwykle krzywdzące, nieprawdziwe oraz nie ma poparcia naukowego. W dzisiejszym programie mogliśmy też usłyszeć stronnicze nawoływanie do szykanowania "lewicowych aktywistów" i ukazywanie wizerunku chłopaka, który się na to nie zgodził. Co będzie następne?

Podczas wydania "Wiadomości" TVP 02.07.2020 o 19:30 mogliśmy usłyszeć o rzekomo okrutnym ataku na homofobiczną ciężarówkę, która od tygodni przemierza ulice Warszawy, dając fałszywe świadectwo o środowisku LGBT. Jest to nie tylko krok wstecz w zakresie edukowania społeczeństwa w kwestiach społecznie ważnych, ale również zniewaga dla mniejszości seksualnych. O wydarzeniu, które miało miejsce z ów ciężarówką pisaliśmy już tutaj Wszystko się nagrało. Ludzie nie wytrzymali i zatrzymali homofobiczną ciężarówkę za mowę nienawiści wobec LGBT i szerzenie dezinformacji, interwencja policji

Zakonnica w sierocińcu nieludzko wykorzystała nastolatkę szmatką w kotłowni. Nowy Jork poruszony, porażające wyznanie ofiary, która po latach zaczęła mówić o okropnych przeżyciachZakonnica w sierocińcu nieludzko wykorzystała nastolatkę szmatką w kotłowni. Nowy Jork poruszony, porażające wyznanie ofiary, która po latach zaczęła mówić o okropnych przeżyciachCzytaj dalej

"Wiadomości" TVP znów szczują na LGBT i dezinformują społeczeństwo 

Podczas programu informacyjnego w mediach publicznych, które z teorii powinny być bezstronne, słyszymy niewiarygodne doniesienia. Po pierwsze całkowite przekształcenie informacji dot. zdarzenia, które miało miejsce na ul. Wilczej, gdy przechodnie słyszący obrazę środowisk LGBT i krzywdzące hasła, postanowili zatrzymać homofobiczną ciężarówkę. Jako źródło oczywiście podają funację "Pro-Prawo do Życia" i kobietę relacjonującą wydarzenia w wyjątkowo emocjonalny i trudny do uwierzenia sposób. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dramatyczna relacja pobitej na wiecu Dudy 18-latki. "Jego zwolennicy mnie wyzywali, a on patrzył mi w oczy i nie powiedział nic"
2. Porażające sceny na obozie letnim w Polsce. Musieli uciekać, są poszkodowani

- To był atak zmasowanej agresji - słyszymy w "Wiadomościach". 

Drugą kwestią jest nazwanie homofobicznej ciężarówki - tymczasem lewicowych bojówkarzy rozwścieczyła prowadzona od kilku miesięcy uliczna akcja informacyjna "Stop pedofilii", a w tle słyszymy "tysiące dzieci padają ofiarami homoseksulanych pedofilii".

Nie trzeba pisać, jak bardzo niszczące i obraźliwe jest zrównywanie orientacji seksualnej z pedofilią. Nie ma to ze sobą żadnego powiązania, a tylko edukacja seksualna jest w stanie zniwelować potencjalne ofiary pedofili. Dziecko wyedukowane, któremu wytłumaczono czym jest tzw. zły dotyk i co powinno wzbudzać jego niepokój ze strony dorosłych i czym jest naruszanie jego sfery intymnej, może zaprzestać temu okrutnemu procederowi. Pedofilia i homosekualizm nie mają ze sobą nic wspólnego, a dezinformowanie opinii publicznej w tym zakresie, to szkodliwe społecznie działanie.

W tle całego reportażu słyszymy wątpliwej jakości ekspertów, na miarę "projektanta" ze Stanów Zjednoczonych, Christiana Paula. Dawid Wachowiak w pełni przejęty opowiada o tym, jak to edukacja seksualna ma na celu rozseksualizowanie dzieci - nie popierając swoich wypowiedzi żadnymi teoriami z zakresu choćby seksuologii. "Dzieci przez to padają ofiarami pedofilów, bo jakby nie ma tej naturalnej bariery, granicy, w postaci wstydu i tak dalej. Więc środowisko LGBT, jak pokazują też statystyki, jest im to bardzo na rękę" - mówił. Nie trzeba chyba opisywać, jak bardzo obraźliwe i krzywdzące są to słowa. Warto zadać sobie pytanie, dlaczego padają na łamach telewizji publicznej?

To jednak nie wszystko. Jako kolejnego eksperta podano Marka Króla, publicystę, który również stronniczo i bezpodstawnie obraził LGBT. 

- Specyfiką grup walczących o tolerancję dla LGBT jest niezwykła agresja, wręcz agresja bardzo brutalna w stosunku do wszystkich tych, których oni nie akceptują. Innymi słowy, nie ma tolerancji, dla wrogów LGBT - brzmi komentarz "specjalisty". 

Co wydarzy się dalej i jak długo uciśnieni będą obrażani na łamach TVP?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niektórzy będą musieli wybierać pomiędzy świadczeniami. Na dwa się nie załapią
  2. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  3. Nagła awantura na konferencji sztabu Andrzeja Dudy. W centrum dziennikarka TVN, wszystko trafiło do sieci
  4. Już dziś całkowicie zmieni się ważny podatek. Za wiele produktów zapłacicie więcej, ale są też dobre wieści
  5. Wiadomości TVP przeszły same siebie. Straszą wyimaginowaną rewolucją, o co chodzi?
  6. Tesla najbardziej wartościowym producentem samochodów na świecie. Wyprzedziła Toyotę i resztę gigantów